YEREL
Giriş Tarihi : 30-05-2021 11:24   Güncelleme : 30-05-2021 11:24

TALAS'TA YATIRIM YILI HAREKETLİLİĞİ BAŞLADI

Talas Belediyesi kırsal alanı kalkındırma projesi kapsamında yatırım yılı çalışmalarına hızlı başladı

TALAS'TA YATIRIM YILI HAREKETLİLİĞİ BAŞLADI

‘YATIRIMLAR YILI’NDA TALAS’TA GİDİLMEDİK YER KALMIYOR

Talas Belediyesi birim müdürleri, ilçenin kırsal mahallelerinde bir dizi bilgilendirme ve inceleme programı gerçekleştiriyor. Program kapsamında karış karış ilçeyi dolaşan ve çalışmaları yerinde inceleyen birim müdürleri, mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelerek 2021 yılı yatırımları ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi alış verişi yapıyor.

Kamber ve Koçcağız Mahalleleriyle başlayıp Cebir ve Çömlekçi ile devam eden program çerçevesinde hem yapılan çalışmalar yerinde değerlendirildi hem de muhtarlar ve mahalle sakinleriyle görüşmeler gerçekleştirildi.

Kırsal mahallelerin tamamında devam edecek ziyaret programlarında pandemiden etkilenenler de unutulmuyor. Pandemiden maddi manevi etkilenen kişiler tespit edilerek gerekli yardımlar ulaştırılıyor.

MUHTARLARDAN BAŞKAN YALÇIN’A TEŞEKKÜR

Birim müdürlerinden oluşan ekibin ziyareti sırasında konuşan Kamber Muhtarı Ömer Navruz, “Başkanımız Mustafa Yalçın’a çok teşekkür ederim, özellikle temizlik konusunda çok yardımcı oluyorlar, tüm isteklerimizi değerlendiriyorlar ve yerine getiriyorlar.” dedi.

Bir sonraki adres olan Koçcağız Muhtarı Mehmet Kütük de Belediyenin her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek her türlü hizmetin ayağına geldiğini söyledi. ‘Biz çok memnunuz’ diyen Muhtar Mehmet Kütük, Başkan Yalçın’a teşekkür etti.