EKONOMİ
Giriş Tarihi : 27-09-2021 12:53   Güncelleme : 27-09-2021 12:53

Kayserili Sanayiciden Anlamlı Yardım

Kayseri serbest bölgede faaliyet gösteren, Kayseri’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer alan ve 1.800 kişiye istihdam sağlayan dayanıklı tüketim malları sektörünün lider kuruluşlarından Sersim şirketinin yönetim kurulu başkanı İbrahim Ustaoğlu Manavgatta çıkan yangında hayvanları telef olan çiftçilere destek amaçlı bölgeye çok sayıda büyük ve küçük baş hayvanlar ile kümes  hayvanları  gönderdi. Sersim şirketi tarafından gönderilen yardımlar Manavgat Belediyesi tarafından ihtiyaç sahipleri ile buluşturuldu.

Kayserili Sanayiciden Anlamlı Yardım

Kayserili sanayici ve hayırsever İbrahim Ustaoğlu yangında mağdur olan ve hayvanlarını kaybeden çiftçilerin üzüntülerini medyada izlediğimde çok duygulanmıştım, onlara destek olma adına böyle bir yardım kararı aldık. Amaçlarının Manavgat yangınında hayvanları telef olan çiftçilerin üzüntülerini unutturmak ve yaralarını sarmak olduğunu ifade etti.

 

Sersim yönetim kurulu başkanı İbrahim Ustaoğlu ayrıca bu yardım organizasyonunda kendilerine büyük destek veren melikgazi belediye başkanı Mustafa Palancıoğluna da özellikle teşekkür ettiğini belirtti.