GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-06-2021 11:45   Güncelleme : 20-06-2021 11:45

KAYSERİ ÜLKÜ OCAKLARI ÇELİK'TEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

KAYSERİ ÜLKÜ OCAKLARI ÇELİK'TEN BABALAR GÜNÜ MESAJI

Ailesinin mutluluğunu ve huzurunu sağlamak için gece gündüz demeyerek hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan babalarımız yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgememişlerdir.

Türk aile yapısında, ailelerimizin temel direği olan babalarımız, aile değerlerimizin korunmasında, sorumluluk, otorite gibi son derece önemli bir konumda olan somut olmayan kültürel varlıklarımızı kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Baba, çocukları için her zaman bir kahraman, sığınılacak bir liman ve gerçek birer yol gösterici konumundadır. Varlıklarıyla çocuklarına her zaman değer katan babalarımızın kıymetini yılın sadece bir gününe sığdırmak mümkün değildir. Hayatımızın her anında babalarımızın değerini bilmemiz gerekmektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle, hayatımızın her alanında varlıklarıyla bizlere güç veren Babalarımızın, yetiştirip büyüttükleri evlatlarını aziz vatanımızın bekası için feda eden elleri öpülesi başta şehit babalarımız ve Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi olmak üzere tüm babalarımızın Babalar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.
 
Ali ÇELİK
Kayseri Ülkü Ocakları İl Başkanı