TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 23-12-2021 14:27   Güncelleme : 23-12-2021 14:27

Kale Alarm Kayseri'de

Türkiye'nin en köklü güvenlik firması Kale Alarm, Tempo Güvenlik ile Kayseri'yi güven altına almak için el sıkıştı.

Kale Alarm Kayseri'de

Türkiye'nin en köklü şirketleri arasında yer alan ve 68 yıllık tecrübesiyle güvenlik konusunda büyük yol kat eden Kale Kilitleri, son yıllarda Kale Alarm ile de halkın güvenliğini en üst seviyeye çıkartmak için harekete geçti. Türkiye'de 100'e yakın bayisi bulunan Kale Alarm, şimdi de Kayseri'de daha etkili olabilmek için Tempo Güvenlik ile bayilik konusunda anlaştı.

KALE ALARM KAYSERİ'DE:
Türkiye güvenlik sektöründe 68 yıldır kilit ve çelik kapıların tartışmasız lider firması haline gelen Kale Endüstri Holding, teknolojinin getirdiği yenilikleri, uluslararası başarılara imza attığı tecrübesi ile birleştirerek yeni şirketi, Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. ile El​ektronik Güvenlik ve Alarm İzleme Merkezi Hizmeti alanlarında da pazarın etkin ismi olurken, bu gücünü Kayseri'de Tempo Güvenlik ile perçinledi. Kale ve Tempo Güvenlik arasında yapılan anlaşmayla birlikte Kayseri'nin güvenliği konusunda daha etkili rol almak isteyen Kale Alarm, bu konuda Tempo Güvenlik'e sağladığı destekle dikkat çekti.

7/24 GÜVENLİK HİZMETİ:
Kale Alarm ile güvenlik konusunda yapılan anlaşmayla birlikte artık Kayseri'ye güvenlik ve alarm izleme konusunda destek sağlayacaklarını söyleyen Tempo Güvenlik İç Anadolu Bölge Müdürü Yunus Emre Kuş, ''Artık iş yerlerinin ve konutların güvenliği Kale'den sorulacak'' dedi. 7/24 güvenik ağı sayesinde hem alarm hem de güvenlik sistemleri açısından Kayseri'de oluşan açığı kapatmaya çalıştıklarını söyleyen Kuş, ''Türkiye'de 68 yıllık tecrübesiyle güvenlik denilince akla gelen firması Kale Alarm artık Tempo Güvenlik ile Kayseri'de olacak. İş yerleri, daireler, apartmanlar, müstakil evler, ahırlar ve akla gelmeyecek onlarca noktayı Kale Alarm ile 7/24 gözetim altına alacağız'' dedi.

KAYSERİ ARTIK DAHA GÜVENLİ:
Artan hırsızlık ve soyguna karşı tedbirin şart olduğunu ve bu yüzden Kale Alarm'ın tüm Türkiye'de olduğu gibi Kayseri'de de vatandaşların güvenliğini sağlamak için harekete geçtiğini söyleyen Tempo Güvenlik İç Anadolu Bölge Müdürü Kuş, ''Kayseri'de iş yerleri artık daha güvenli ve daha sağlam korunacak. Kale Alarm ve izleme merkezinin yanı sıra Kamera sistemleri de sadece Türkiye'de değil dünyada sayılı firmalar arasında yer alıyor'' dedi.

EN İTİBARLI FİRMA KAYSERİ'DE:
2020 Yılının en itibarlı firması olma ünvanına layık görülen ve Sikayetvar.com tarafından Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülü ile başarısı taclandırılan Kale Alarm için 0352 333 0724 numaralı telefondan Kayseri bölgesine Tempo Güvenlik aracılığyla hizmet veriyor.