Kayseri Ekspres Haber
HV
28 MAYIS Pazar 16:31
Advert Advert Advert

Arıkan: Vatandaşlarımızla Birlikte Baharı Getireceğiz

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-05-2023 11:47
Arıkan: Vatandaşlarımızla Birlikte Baharı Getireceğiz

 

 

CHP Kayseri Milletvekili Adayı ve Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan ve diğer milletvekili adayları ile ilçe ziyaretlerine devam ediyor. İncesu ve Yeşilhisar ilçelerini ziyaret eden vekillere halkın yoğun ilgi ve alakası dikkat çekti.

 

Ziyaretler sırasında esnafı ve vatandaşları dinleyen Arıkan, vatandaşların dertlerine çözüm sunmak için çok çalışacaklarını belirtti.

 

"14 Mayıs'tan sonra Çiftçimizin, sanayicimizin, esnafımızın hak ettiği değeri görmeleri için elimizden gelenin en iyisini yaparak onların sesi olacağız" diyen Arıkan " İnsanlarımızın enflasyon yükü altında ezilmediği, her sabah kalktığında yeni bir zamla karşılaşmadığı, haksız gelir ve servet transferleri ile rant devşirmeye dayalı politikaların son bulacağı, gelirin bireyler, haneler ve bölgeler arasında adil ve dengeli dağılımın sağlanacağı bir Türkiye inşa etmek istiyoruz ve bunu da başaracağımıza inanıyoruz. Birleşe birleşe kazanacağız, 14 Mayıs'ta ülkemize ve Tomarza'ya baharı birlikte getireceğiz" açıklamasında bulundu.

 

Milletvekili adayları da toplu olarak hatıra fotoğrafı çektirirken "İncesu'muz kararını vermiş, baharı bekliyor. Birleşe birleşe kazanacağız, 14 Mayıs'ta İncesu'ya baharı birlikte getireceğiz" açıklamalarında bulundular.

AdminAdmin

YORUMLAR