Kayseri Ekspres Haber
HV
03 MART Pazar 19:38
Advert

Yeniden Refah’ın Kocasinan’a Adayı Önder Narin Oldu

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-01-2024 15:40
Yeniden Refah’ın Kocasinan’a Adayı Önder Narin Oldu

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerine sayılı günler kala Yeniden Refah Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayını açıkladı. Bu kapsamda Yeniden Refah Partisi’nin Kocasinan Belediyesi Başkan Adayı uzun süre Kayseri İl Başkanı olarak görev yapan Önder Narin oldu.  

 

Yaklaşan 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye başkan adaylarını tek tek açıklamaya başlayan Yeniden Refah Partisi’nin Kocasinan Belediye Başkan adayı netleşti.  

 

Parti Genel Merkezi’nde Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından açıklanan Yeniden Refah Partisi’nin Kocasinan Belediye Başkan adayı geçmiş dönem il başkanlığı görevi yapan ve Milletvekilliği seçimlerinde de Kayseri 1. Sıra Milletvekili Adayı olan Adana İl Sorumlusu Önder Narin oldu.  

 

Parti tabanı tarafından sevilen isimlerinden olan Önder Narin’in Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan tarafından Kocasinan Belediye Başkanlığı adaylığına gösterilmesi il teşkilatında da sevinçle karşılandı.  

 

Başkan Adayı Önder Narin yaptığı yazılı açıklamada bir yılda en hızlı büyüyen parti olan Yeniden Refah Partisi’nin 365 bin üzerinde üye sayısı ile en büyük beşinci parti olduğunu belirterek, Yeniden Refah Partisi olarak belediye seçimlerinde tam kadro hazır olduklarını söyledi.  

 

Kocasinan İlçesi Yüreğil Mahallesi’nde doğup büyüyen birisi olarak Kocasinan’ın tüm sorunlarını yakından bildiğini ve bu sorunların çözüm yolunun Yeniden Refah Partisi’nin olduğuna dikkat çeken Narin, Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’a teveccühlerinden dolayı teşekkür etti.  

 

Kayseri’nin bir hizmetkarı olarak canla başla çalışmaya devam edeceğinin altını çizen Narin, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısı ile  projelerini açıklayarak, seçim çalışmalarına start verecek

AdminAdmin

YORUMLAR