Kayseri Ekspres Haber
HV
22 ŞUBAT Perşembe 06:05

KESOB’da 791 yeni sicil kaydı yapıldı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-03-2023 11:36
KESOB’da 791 yeni sicil kaydı yapıldı

 

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Sicil Müdürlüğü’nün verilerine göre 2023 yılının Ocak ve Şubat ayında toplam 791 yeni sicil kaydı yapıldı. KESOB Başkanı Şeyhi Odakır, yeni kayıt yaptıran esnaf ve sanatkârlara işlerinde bol kazançlar diledi.

KESOB Sicil Müdürlüğü’nün 2023 Ocak ve Şubat ayı kayıt verileri belli oldu. Buna göre Ocak ve Şubat aylarında KESOB Sicil Müdürlüğü’nde toplam 791 yeni sicil kaydı yapıldı. KESOB Başkanı Şeyhi Odakır verileri değerlendirdi. Başkan Odakır, konu hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: “Ocak ayında 500 yeni kayıt yaptırıldı. Şubat ayında ise 291 yeni kayıt gerçekleşti. Böylece geçtiğimiz iki ayda toplam 791 esnafımız kayıt yaptırmış oldu. Yeni kayıt yaptıran esnafımıza işlerinde bol kazançlar diliyorum. İnşallah 2023 yılı esnaf ve sanatkârlarımızın yılı olsun.”

“HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ”

Başkan Odakır, deprem bölgelerindeki esnaf ve sanatkârların da depremden etkilendiğini dile getirdi. Odakır, “Hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Devlet ve millet olarak yaralarımızı hep birlikte saracağımıza inanıyorum. KESOB olarak gücümüz ve imkanlarımız yettiği müddetçe, deprem bölgelerindeki vatandaşlarımıza, esnaf ve sanatkârlarımıza her türlü desteği vermeye hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR