Kayseri Ekspres Haber
HV
28 MAYIS Pazar 15:36
Advert Advert Advert

Kayserigaz, Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi aldı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-04-2023 15:05
Kayserigaz, Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi aldı

 

Kayserigaz, ISO 22301 Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi belgesini almaya hak kazandı. Belge, iş süreçlerinin devamlılığı, toplumun ve çalışanların sağlık ve güvenliğinin korunmasına imkan sağlıyor.

Türkiye’nin en büyük endüstriyel holdingi SOCAR Türkiye’nin iştiraki Kayserigaz, yapılan kontrol ve denetimleri başarıyla tamamladı ve ISO 22301 Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi aldı. Bu belge ile şirketlerin beklenmedik bir olay durumunda metodolojik bir yöntem ile iş sürekliliğini sağlamaları amaçlanıyor. 

Sağlık ve güvenli iş sürekliliği için ISO 22301 Belgesi

ISO 22301 Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Belgesi ile Kayserigaz, iş sürekliliği yönetimi kapsamında gerçekleştirdiği kriz yönetimi, acil durum yönetimi, iş sürekliliği planları ve tatbikatları ile regülatif olarak süreklilik gereksinimlerinin mevzuata uygun çerçevede karşılanmasını sağlıyor. Belge, ayrıca iş süreçlerinin sistemsel olarak devamlılığının sağlanmasına, toplumun ve çalışanların sağlık ve güvenliğinin korunmasına imkan tanıyor. 

AdminAdmin

YORUMLAR