Kayseri Ekspres Haber
HV
07 EKİM Cuma 11:57
Advert

"ERCİYES DAĞIMIZIN ADETA GİRİŞ KAPISI OLAN ŞİRİN HİSARCIK MAHALLE HALKI İLE BERABERDİK"

Mahalle buluşmalarının devam ettiğini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa PALANCIOĞLU Hisarcık halkı birlik beraberlik ve kardeşlik mesajı vererek adeta bütünleştiğini söyledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-09-2022 20:26

Sosyal belediyecilik ilkesi içinde semtlerde mahalle kavramını,komşuluk kavramını geliştirmek istediklerini belirten Başkan Dr. PALANCIOĞLU ‘’Hisarcık Mahallemiz Erciyes dağı kış sporlarının adeta giriş kapısıdır. Şehrimize gelen yerli ve yabancı turistler Erciyes dağına giderken Hisarcık’ta mola verip alış veriş yapmaktadır. Meydan düzenlemesi ile bu imkanı sağlayan Hisarcık mahallesi aynı zamanda yaz aylarının dinlenme ve sayfiye yeridir. Yeşillik için de misafirperver, Hisarcık halkı mahalle buluşmaları ile gönüllerince eğlendi birlik oldu, beraber oldu. Komşulukları pekişti. Akrabalar bir arada oldu ikramlarımız ile bizde onları adeta ağırladık. Bu arada ekiplerimiz genel temizlik park temizliği asfaltlama yol çizgi boyası mezarlıkların bakımı kaldırım yenileme ve bakımı gibi çalışmalar gerçekleştiler.’’ dedi.

Mahalle buluşmalarının amacına ulaştığını bu mahallenin memnuniyetinden anladıklarını kaydeden başkan Dr.PALANCIOĞLU bu hafta Kıranardı, Küçük -Bürüngüz ve Subaşı mahallelerinde devam edeceğini sözlerine ekledi.

AdminAdmin

YORUMLAR