Kayseri Ekspres Haber
HV
28 MAYIS Pazar 15:45
Advert Advert Advert

Elitaş ve Üzüm’den KESOB’a ziyaret

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-04-2023 13:34
 Elitaş ve Üzüm’den KESOB’a ziyaret

 

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır’ı ziyaret etti. Başkan Odakır, ziyaretlerinden ve esnafa verdikleri desteklerden dolayı Elitaş’a ve ziyaretçi heyete teşekkür etti.

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri KESOB’u ziyaret etti. Ziyarette KESOB Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu üyeleri de hazır bulundu.  

Başkan Odakır, “AK Parti Grup Başkanvekili Sayın Mustafa Elitaş’ı ve AK Parti İl Başkanı Sayın Fatih Üzüm’ü, teşkilat mensuplarını ağırlamaktan memnuniyet duyduk. Sayın Elitaş, esnaf ve sanatkârlarımızı hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır. Her zaman esnafımızın yararına olacak işlerimizde bizlere yardımcı olup destek olmuştur. 32 bin esnaf ve sanatkârlarımızın temsilcisi olarak, esnafımız adına Sayın Mustafa Elitaş’a emekleri ve destekleri için teşekkür ediyoruz” dedi.  

AdminAdmin

YORUMLAR