Kayseri Ekspres Haber
HV
02 ARALIK Cuma 19:53
Advert Advert

ÇAĞAN’DAN KTO YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜLSOY’A ZİYARET

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-10-2022 12:07
ÇAĞAN’DAN KTO YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜLSOY’A ZİYARET

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ÇAĞAN’DAN KTO YÖNETİM KURULU BAŞKANI GÜLSOY’A ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyelerinin STK’lara yönelik ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda geçtiğimiz haftalarda olağan genel kurulunu yaparak güven tazeleyen Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’u ziyaret eden Çağan, yeni döneme ilişkin başarı dileklerinde bulundu.

 

Kayseri’de önemli STK’larından birisi olan Kayseri Yozgatlılar Federasyonu yönetimi, şehre yön veren kişi ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerini sürüyor. Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri bu kez de Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’u ziyaret etti.

 

Ziyarette Başkan Çağan’ın yanısıra yönetim kurulu üyeleri, Murat Gencer, Ersan Dağdeviren, Yusuf Korkmazyürek ve Dursun Açıkyürek’te yer aldı.

 

Ziyarette konuşan Başkan deniz Çağan, Gülsoy ve yeni oluşan meclise önümüzdeki döneme ilişkin başarı dileklerini iletti. Özellikle Kayseri Ticaret Odasının Federasyon öncülüğünde yapılan çalışmalara destek vermesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çağan, “bundan sonraki dönemde de yine ortak çalışmalara imza atacağımıza olan inancımız tamdır. Seçimlerde 41 komitenin tamamının desteği ile yeniden başkanlığa seçilmiş olmanız size olan güvenin bir göstergesidir” dedi.

 

Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy ise, Çağan ve yönetim kurulu ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kayseri’nin en büyük meslek örgütlerinden olan Ticaret Odasında görev yapmak kolay değil. Burada önemli olan şehrin ticaretine ve ekonomisine katkı verebilmemiz. Şehrimizde yaşan, hizmet eden ekonomisine, istihdamına katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz. Bununla birlikte Yozgat’ın bizde ayrı bir yeri var. Çünkü sizlerle her mana yakın temas içinde olduk ve projeler ürettik. Önümüzdeki dönemde de yine birlik ve beraberlik içerisinde olacağımızı belirterek aynı desteklerimizin devam edeceğini belirtiyoruz. Bu şehre hizmet eden tüm arkadaşlardan tüm üyelerimizden Allah razı olsun. Güzel bir seçim süreci geçirdik. Bu süreçte karşımıza aday olan arkadaşlarımız vardı. Bağımsız olarak çıkan arkadaşlarımız vardı. Hepsi ile nezaket çerçevesinde seçim yaşadık. Seçimlerin sonucunda insanların teveccühü ile halkın duası ile, sizlerin büyük bir desteği ile de 41 komitenin 41’i ni de aldık. Omzumuza daha büyük sorumluluk binmiş oldu. Daha güzel hizmetler yapmak için gayrek edeceğiz. Ziyaretinizden ve desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 

Başkan Çağan ziyaretin sonunda federasyon çalışmalarına destek veren Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy’a teşekkür belgesi takdim etti.

AdminAdmin

YORUMLAR