Kayseri Ekspres Haber
HV
28 MAYIS Pazar 17:05
Advert Advert Advert

Bakan Akar İlçelerde Görkemli Miting Yaptı

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-04-2023 10:14   Güncelleme : 27-04-2023 10:18
Bakan Akar İlçelerde Görkemli Miting Yaptı

BAKAN AKAR’IN TOMARZA VE BÜNYAN Ziyaretleri MİTİNGE DÖNÜŞTÜ

 Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tomarza ve Bünyan ilçe ziyaretlerinde vatandaşın sıcak ve yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ziyaretler mini mitinge dönüşürken, Başkan Büyükkılıç, “Tomarza ve Bünyan ilgisi ve sevgisiyle bizleri adeta bağrına bastılar” dedi. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Tomarza ilçesine ziyaret gerçekleştiren Bakan Akar, AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ve milletvekili adayı Hüseyin Okandan, ilçe sakinleri tarafından sıcak, sevgi ve ilgisiyle karşılandı.

 

Bakan Akar, ilçe sakinlerine hitap ederek, “Tomarzalı kardeşlerim, memleketimin yiğit insanları, sağ olun, var olun. Tomarza çok daha ileri gidecek. Bunun için ne gerekiyorsa, tarımda, hayvancılıkta, yatırımlarla bütün çalışmaları sonuna kadar götüreceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

 

MİNİK SPORCULARDAN “BÜYÜK” DESTEK

Daha sonra Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte Tomarza’da minik sporcularla ve gençlerle bir araya gelen Büyükkılıç, burada miniklerin sevgi gösterileri ile karşılaştı.  Başkan Büyükkılıç, “Maşallah sporun insan vücudundaki olumlu etkisinden olacak yavrularımız çok enerjiktiler. Bahtları açık olsun” şeklinde konuştu.

Bakan Akar ise gençlere ve çocuklara hitap ederek, “Sizlerle övünüyoruz, sizlerle gurur duyuyoruz, geleceğimiz gençlerdir. Sizlerden beklentimiz çok, sizleri çok seviyoruz, sizlere güveniyor, başarılar bekliyoruz, ailelerinize selam söyleyin” dedi.

BÜNYAN’DA DA BÜYÜK SEVGİ GÖSTERİSİ

Tomarza ziyaretinin ardından Bünyan ilçesine geçen Bakan Akar ve  beraberindeki heyet, burada da aynı sıcak ve samimi ilgiyle karşılaştı. Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte gittikleri Bünyan’da coşkulu bir kalabalık karşılayan ve gönüllerini açan Bünyanlı ilçe sakinlerine ve Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun’a teşekkür etti.

Bünyan halkının yoğun sevgi gösterisi ile karşılaşan Bakan Akar da, “Hepinizi sevgiyle, saygıyla selamlıyorum. Bu güzel karşılamadan dolayı, samimi, kardeşçe yaptığınız ev sahipliğinden dolayı şahsım adına, başkanlarım adına sizleri en kalbi duygularla selamlıyorum. Sizlerin bu sevgisi, bize olan güveni, duası olduğu müddetçe Allah’ın izniyle bizim yenemeyeceğimiz zorluk, aşamayacağımız engel yok” şeklinde konuştu.

Birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen Başkan Büyükkılıç, “Tomarza ve Bünyan ilgisi ve sevgisiyle bizleri adeta bağrına bastılar. 16 ilçe belediyemiz ile birlikte çalışmalarımız sürecek. En büyük gücümüz birlikteliğimiz” şiarıyla hizmetlerin süreceğini belirtti.

(

AdminAdmin

YORUMLAR