Kayseri Ekspres Haber
HV
07 ŞUBAT Salı 04:39
Advert Advert

YERALTI ÇARŞISI YÖNETİMİ VE ESNAFINDAN BÜYÜKKILIÇ'A ZİYARET

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a Yeraltı Çarşısı’nda gösterdiği hizmetlerden dolayı çarşı yönetimi ve esnafı tarafından teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-12-2022 16:46
YERALTI ÇARŞISI YÖNETİMİ VE ESNAFINDAN BÜYÜKKILIÇ'A ZİYARET

Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Yeraltı Çarşısı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gökhan Gülen ile dernek yönetiminden oluşan esnaflar yer alırken, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk de eşlik etti.

TİCARET KENTİ KAYSERİ’NİN ESNAF DOSTU BELEDİYESİ

Ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’ni ticaret kenti Kayseri’nin esnaf dostu belediyesi olarak niteleyerek ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Nazik ziyaretleri için Yeraltı Çarşısı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gökhan Gülen ve dernek yönetimine teşekkür eden Büyükkılıç, esnaflara hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulunarak, her daim esnafları gözettiklerini ve bundan sonra da gözeteceklerini kaydetti.

BÜYÜKKILIÇ’A EMEĞİ NEDENİYLE ESNAFLARDAN TEŞEKKÜR

Gerçekleşen ziyarette Yeraltı Çarşısı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Gökhan Gülen ve dernek yönetimi, bakım onarım ve yenileme faaliyetleri kapsamında Yeraltı Çarşısı’nı modern ve çağdaş bir alış veriş merkezi kimliğine kavuşturan Başkan Büyükkılıç’a Yeraltı Çarşısı’na verdiği emekten ve gerçekleştirdiği hizmet nedeniyle teşekkür etti.

Dernek Başkanı Gülen, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Memduh Büyükkılıç, esnaf dostu bir belediyecilik örneği göstererek Yeraltı Çarşımızı da hizmetle buluşturmuştur. Emekleri ve gerçekleştirdiği bu hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkürlerimiz iletiyoruz” ifadelerinde bulundu.

AdminAdmin

YORUMLAR