Kayseri Ekspres Haber
HV
07 EKİM Cuma 13:01
Advert

'YAMULA PATLICANI FESTİVALİ' İPTAL EDİLDİ

Kocasinan Belediye'sinin Yemliha Mahallesi'nde düzenleyeceği geleneksel ‘Yamula Patlıcanı Festivali', bölgede meydana gelen trafik kazasında bir vatandaşın hayatını kaybetmesi nedeni ile ertelendi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-08-2022 15:26
'YAMULA PATLICANI FESTİVALİ' İPTAL EDİLDİ

Kocasinan Belediyesi’nin önceden duyurduğu ve 28 Ağustos Pazar günü düzenleyeceği geleneksel ‘Yamula Patlıcanı Festivali’ Yemliha Mahallesi’nde yaşanan trafik kazası sonucu hayatını kaybeden 21 yaşında ki Ahmet Duran Kınacı’nın cenazesi nedeni ile etkinliğinin ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu. 

Kocasinan Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Geçtiğimiz günlerde Yemliha Mahallesi’nde yaşanan trafik kazası sonucu 21 yaşındaki hemşehrimiz Ahmet Duran Kınacı’nın vefatını üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayız. Bu nedenle Kocasinan Belediyesi tarafından 28 Ağustos Pazar Günü Yemliha Mahallesi'nde düzenleneceği duyurulan ‘Yamula Patlıcanı Festivali' programımız ileri bir tarihe ertelenmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve Yemlihalı hemşehrilerimize başsağlığı dileriz".

AdminAdmin

YORUMLAR