Kayseri Ekspres Haber
HV
28 MAYIS Pazar 15:53
Advert Advert Advert

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN ÖZDOĞAN’A ZİYARET

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-05-2023 14:10
MİNİK ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN ÖZDOĞAN’A ZİYARET

Özel Atlas Koleji Altınoluk İlkokulu 2’inci sınıf öğrencileri, “Ülkemizde Hayat” isimli ünite çerçevesinde düzenledikleri gezi kapsamında Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret ettiler.

Etkinlik kapsamında Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi edinen minik öğrenciler, Başkan Özdoğan’a yaptıkları resim çalışmalarını hediye ettiler.

Okul Müdiresi Ayşe Sirkeci ve sınıf öğretmenleriyle birlikte Hacılar Belediyesi’ni ziyaret eden minik öğrenciler, ilk olarak Başkan Özdoğan ile belediye meclis salonunda bir araya geldiler.

Miniklerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özdoğan, çocukların sorularını cevaplayarak belediye birimleri hakkında bilgi verdi.

Öğrencilerin belediye başkanı ne iş yapar nasıl çalışır gibi sorularını cevaplayan Başkan Özdoğan, “Yol, su, elektrik, park gibi faaliyetlerle ilgilenir. Belediye başkanları ihtiyacı olan insanların her zaman yanında olur. Bizler gece gündüz demeden çalışıyoruz, güzel vatanımıza daha güzel işler yapmak için gayretlerimizi sürdürüyoruz .” dedi.

Minik öğrencilerle sohbetin ardından öğrencilere nasihatlerde bulunan Başkan Özdoğan daha sonra öğrencilere belediye birimlerini gezdirerek çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

AdminAdmin

YORUMLAR