Kayseri Ekspres Haber
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 00:00
Advert

KAYSERİ'DEN BAHÇELİ’YE TAM DESTEK

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2024 14:37
KAYSERİ'DEN BAHÇELİ’YE TAM DESTEK

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, “14. Büyük Kurultayımızda Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin tam kadro olarak yayında ve emrinde olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi 14. Büyük Kurultayı öncesi yazılı basın açıklaması yapan MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen şunları söyledi:

“17  Mart 2024 pazar günü Ankara Spor Salonu’nda 14. Büyük Kurultayımızı Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin katılımları ile gerçekleştireceğiz. ‘Ülke İçin Var Olduk, Bir Ülküye Yar Olduk. Ülkeye Sevda, Ülküye Yemin’ sloganlarımızın kullanılacağı kurultayımız toy havasında geçecek ve Liderimiz tek aday olarak Kurultayımıza katılacaktır. Bizler de Kayseri’den tüm teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, Ülkü Ocaklarımız, Belediye Başkanlarımızla, İlçe Başkanlarımızla, KAÇEP’imiz ve üst kurul delegelerimizle liderimizin yayında ve emrinde olmaya devam edeceğiz.

Türk Dünyasının Bilge Lideri Devlet Bahçeli Türk Milleti’nin kutup yıldızıdır. Devlet Bahçeli bükülmez bilek, yenilmez yürektir. İhanet ve husumet kuşatmasının korkulu rüyası Devlet Bahçeli sessizlerin sesi, mağdurların ve mazlum coğrafyamızın nefesidir.

Yarım asrı aşan siyasi geçmişimizle geleceğe daha emin adımlarla yürüyor, Sayın Genel Başkanımız, Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli beyefendinin hedef gösterdiği 2023 Lider Ülke Türkiye vizyonuna sımsıkı sarılıyoruz. Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi'nin buyurduğu gibi "Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben" diyoruz.  “Benim aklım hep Türkiye’dir” diyen bir liderin izinde yürüyoruz.

Milliyetçi-Ülkücü Hareket’in 55 yılı aşkın şerefli yolculuğunda bu kutlu davaya hizmeti ve emeği geçmiş herkesi minnet ve hasretle yad ediyor, kurultayımızın vatanımıza, milletimize, devletimize ve partimize hayırlar getirmesini diliyorum.”

AdminAdmin

YORUMLAR