Kayseri Ekspres Haber
HV
07 ŞUBAT Salı 04:23
Advert Advert

İSTİKBAL'DEN BÜYÜK BAŞARI

Türkiye'nin lider mobilya kuruluşu İstikbal, TRGO Güven Damgasını alan ilk mobilya üreticisi oldu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-12-2022 18:34
İSTİKBAL'DEN BÜYÜK BAŞARI

TRGO Güven Damgası; Ticaret Bakanlığı'nın yetkilendirdiği Türkiye Odalar Borsalar Birliği tarafından yapılan ve değerlendirmeler sonucunda uygun nitelikleri taşıyan e-ticaret sitelerine verilen önemli bir belge niteliğini taşıyor. Güven Damgası online alışverişlerin daha kolay yapılmasını sağlarken, tüketiciler için büyük önem taşıyan güvenlik, gizlilik ve hizmet kalitesi gibi konularda standartların daha yüksek seviyeye çıkarılması ve tüketicilerin korunmasını amaçlıyor.

İstikbal Mobilya Genel Müdürü Mehmet Ali Yörük markanın bu konudaki başarısını; İstikbal olarak almış olduğumuz Güven Damgası ile müşterilerimizin online alışveriş sitemiz olan www.istikbal.com.tr'de rahat ve güvenilir alışveriş yapmalarını sağlamak, güvenlik ve hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmak önceliklerimiz arasında bulunuyor. Mobilya sektöründe Güven Damgasını alan ilk üretici kuruluş olmaktan dolayı büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz' şeklinde ifade etti.

İstikbal Mobilya'nın her tarza uygun, sağlam ve konforlu ürünlerine online satış kanalı olan istikbal.com.tr ile rahat ve güvenilir şekilde ulaşarak, konforlu alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

AdminAdmin

YORUMLAR