Kayseri Ekspres Haber
HV
29 KASIM Salı 20:12
Advert Advert Advert . Advert Advert

ÇAĞAN’DAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ MEHMET ERŞAN’A ZİYARET

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2022 11:15
ÇAĞAN’DAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ MEHMET ERŞAN’A ZİYARET

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU GENEL BAŞKANI ÇAĞAN’DAN İL SAĞLIK MÜDÜRÜ MEHMET ERŞAN’A ZİYARET

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyeleri kamu kurum ve kuruluşlara yönelik ziyaretlerini, İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan ile sürdürdü.

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan’ın İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan’ı ziyaretinde yönetim kurulu üyeleri Murat Gencer, Ersan Dağdeviren, Kazım Karagöz ve Koray Can da hazır bulundu.

 

Ziyarette konuşan Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan, İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan’a yeni görevinde başarılar dileyerek “Kayseri’de yaşayan Yozgatlılar Federasyonu olarak arkadaşlarımızla beraber Kayseriye yeni gelmiş il müdürlerimizi, daha önceki il müdürlerimizi, şehrin bürokrasi ve protokolü noktasında önemli isimlerine ziyaretler yapıyoruz. Bu anlamda hem kendi faaliyetlerimiz anlatıyoruz hemde hemşehrilerimizle alakalı yapabileceğimiz bir şey varsa fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugün ki ziyaretimizin amacı öncelikle sizlere hayırlı olsun demek, Kayserimize hoşgeldiniz inşallah Kayserimize güzel ve uzun yıllar hizmetler yaparsınız” dedi.

 

Daha sonra söz alan Kayseri il sağlık müdürü Mehmet Erşan ise ziyafetlerinden dolayı heyete teşekkür ederek “Kayseriye geleli 4 ay oldu ekibimizle beraber inşallah bu memlekete hizmet etmek için canla başla çalışmış olacağız, allah nasip ederse hizmet ettiğimiz süre içerisinde de Kayseri için tesbit ettiğimiz eksiklikler olursa veya mevcut politikaları yürütmek adına daha iyi noktalara getirmek adına mücadele edeğiz inşallah Kayseri güzel bir şehir sağlık hizmetleri noktasındada güçlü bir şehir hamdolsun, sağlık çalışanlarımızla beraber daha güzel hizmetler yapacağız” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR