Kayseri Ekspres Haber
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 00:04
Advert

Bellona Bayiler toplantısına büyük ilgi

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2024 11:33
Bellona Bayiler toplantısına büyük ilgi

 

Bayi Toplantısı'nda Büyük İlgi

 

Yaklaşık 650 bayinin katılımıyla gerçekleşn 

Bellona Uluslararası Bayi Toplantısı, geçtiğimiz günlerde Antalya'da düzenlendi.

Mobilya sektörünün öncü markası Bellona, toplantıda 2023 yılı değerlendirmesini yaparak, 5 yıllık projeksiyonunu paylaştı.

 

Mobilya sektörünün öncü markası Bellona, 2023 yılı değerlendirmesini ve 5 yıllık projeksiyonunu paylaştığı Uluslararası Bayiler Toplantısı'nı gerçekleştirdi. "İyi Ki Varsın Yanımda" mottosuyla düzenlenen toplantıda, dünya genelindeki ekonomik zorluklara rağmen Bellona'nın büyüme ve global marka olma vizyonu vurgulandı.

Bellona Genel Müdürü Cüneyt Ocak, 2023'ü yaklaşık 11 milyar TL perakende ciro ve %83'lük büyüme ile kapatmanın gururunu yaşadıklarını belirterek, önümüzdeki dönemde artan yatırımlarla büyümeye devam edeceklerini ifade etti. Önümüzdeki 5 yılda cirosal açıdan 5 kat büyüme hedefleyen marka, yurtiçinde 888 ve yurtdışında 112 mağazaya ulaşma amacını ortaya koydu.

İstanbul Topkapı Üniversitesi Rektörü ve ekonomist Emre Alkin'in global ekonomi ve Türkiye üzerine yaptığı sunumun ardından, başarı elde eden bayilere plaket takdimi gerçekleştirildi. Gala yemeğinde ise 2024 reklam yüzü Karsu sahne alarak katılımcılara unutulmaz bir deneyim yaşattı.

Bellona'nın istikrarlı büyüme ve global hedeflerine odaklı bu başarı

dolu toplantısı sektördeki etkisini sürdürmeye devam ediyor.

AdminAdmin

YORUMLAR