Kayseri Ekspres Haber
HV
02 ARALIK Cuma 20:12
Advert Advert

VALİ ÇİÇEK TARAFINDAN BAŞLATILAN TURİZM ATAĞINA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

Kayseri Valiliği ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde başlatılan turizm tanıtım atağı kapsamında Orta Asya Müziğinin güçlü sesi Arslanbek Sultanbekov tarafından konser düzenlendi.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 06-10-2022 19:35
VALİ ÇİÇEK TARAFINDAN BAŞLATILAN TURİZM ATAĞINA BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ

Bünyan İlçesi Sultanhanı Kervansarayı’nda düzenlenen konsere, Vali Gökmen Çiçek, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Vali Yardımcıları Mehmet Sadık Tunç, Adnan Tezcan, Bünyan Kaymakamı Turgut Gülen, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, üniversite öğrencileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. 

Düzenlenen etkinlikle ilgili konuşan Vali Gökmen Çiçek, “ Çeşitli medeniyetlere ev sahipliği yapmış kadim kent Kayseri‘nin hak ettiği yere gelmesi için Büyükşehir Belediyemiz ve diğer paydaşlarımızla el ele vererek elimizden geleni yapacağız. Bu konsere katılan herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz devam edecek” diye konuştu.

Bünyan ilçesindeki tarihi Sultanhanı Kervansarayı’nda düzenlenen konserde, Türk tarihi notalarıyla Orta Asya Türk Müziği seslendiren sanatçı Arslanbek Sultanbekov, izleyicilere unutulmaz anlar yaşattı.

AdminAdmin

YORUMLAR