Kayseri Ekspres Haber
HV
29 KASIM Salı 20:43
Advert Advert Advert . Advert Advert

TALAS'TA SAĞLIK İÇİN İMZALAR ATILDI

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2022 22:39
TALAS'TA SAĞLIK İÇİN İMZALAR ATILDI

Talas İlçesine Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu

 

İlimiz Talas İlçesi Mevlana Mahallesi, 1927 ada, 4 parselde kayıtlı mülkiyeti Talas Belediyesine ait 1.915,51 m² yüzölçümlü taşınmaz üzerine yaptırılacak olan 6 Adet Aile Sağ-lığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu işine ait protokol, Valimiz Sayın Gök-men Çiçek, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Grup Avenir İnşaat adına hayırsever İbrahim Arık arasında imzalandı.

Valilik Toplantı Salonunda yapılan imza törenine Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in yanı sıra, Vali Yardımcısı Şenol Esmer, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, İl Sağlık Müdürü Mehmet Erşan ve Grup Avenir İnşaat adına İbrahim Arık katıldı.

 

İmza töreninde bir konuşma yapan Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, “Böyle güzel proto-koller ile haftaya başlamanın hayırlı olacağına inanıyorum. Hayırseverimiz, Talas ilçemizde bulunan Türkiye’nin en büyük 7 inci mahallesine 750 m2 alana Aile Sağlığı Merkezi yaptırı-yor. Bu bölgenin gerçekten ihtiyacı vardı. Kendilerine teşekkür ediyorum.” dedi

 

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’da “Sayın Valim öncelikle size teşekkür edi-yorum. Biz en kısa zamanda vatandaşımızın hizmetine girmesi için gayret göstereceğiz. Eme-ği geçenlere de ayrıca teşekkür ediyorum.” diye konuştu

 

Hayırsever İbrahim Arık’ta yaptığı konuşmada “İnşallah bundan sonra da bu tür faali-yetlerimiz devam edecek. Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’e, Talas Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından, Talas İlçesi Mevlana Mahallesine yaptırılacak olan 6 adet Ai-le Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Hizmetleri İstasyonu işine ait protokol, Valimiz Sayın Gök-men Çiçek, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Hayırsever İbrahim Arık tarafından imzalandı.

AdminAdmin

YORUMLAR