Kayseri Ekspres Haber
HV
29 KASIM Salı 21:18
Advert Advert Advert . Advert Advert

ŞEHZADE MARKET’İN 47. ŞUBESİ ERCİYESEVLER’DE AÇILDI

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-11-2022 16:48
ŞEHZADE MARKET’İN 47. ŞUBESİ ERCİYESEVLER’DE AÇILDI

 

Şehzade Market’in 47. Şubesinin açılışı için program düzenlendi. Erciyesevler Mahallesi 30 Ağustos Bulvarı’nda bulunan şubenin açılışına MHP İl Başkanı Adnan İncetoprak, SGK İl Müdürü Hacı Ali Hasgül ve Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayşe Ak katıldı.

Programın açılışı Mehter Takımı ile yapıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Şehzade Grup Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin KILIÇ, yeni açılan şubesiyle büyüme hedeflerine bir adım daha yaklaştıklarını belirtirken konuşmasına; “Biz Kayseri’de doğduk, büyüdük ve Kayseri’de gelişmeye devam ediyoruz. Yatırımlarımızı Kayseri’de yapmaya devam ederek şehrin ekonomisi ve istihdamına katkıda bulunmaya devam edeceğiz” şeklinde devam etti.

Selahattin Kılıç’ın konuşmasının ardından Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ayşe Ak da konuşma yaptı. Konuşmasına Şehzade Grup’un müşteri memnuniyeti esaslı çalıştığını belirterek başlayan Ak; “Bu başarının tesadüf olmadığını düşünüyorum. Çalışanına değer veren, onların hak ve hukukunu gözeten işverenlerle, emeğini esirgemeden özveriyle çalışan emekçi kardeşlerimizin birlikteliği ile bu başarının, büyümenin devam ettiğini gözlemliyoruz” dedi.

Son olarak konuşmasını yapmak için kürsüye gelen SGK İl Müdürü Hacı Ali Hasgül; “47 kere maşallah 47. Şubemizi açtık. 900 çalışanımız var, büyük bir çoğunluğu kadın ve bu yıl size en fazla kadın işçi istihdamı sağladığınız için ödül verdik. Bu güzide kurumun nice şubeler açmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kurdele kesme faslından sonra açılan mağazada birbirinden farklı yüzlerce ürün bölge halkının hizmetine sunuldu.

AdminAdmin

YORUMLAR