Kayseri Ekspres Haber
HV
29 KASIM Salı 20:54
Advert Advert Advert . Advert Advert

ÖĞRENCİLER ARA TATİL KAMPINI AKIL KÜPÜ KÜTÜPHANELERİNDE YAPIYOR

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-11-2022 14:46
ÖĞRENCİLER ARA TATİL KAMPINI AKIL KÜPÜ KÜTÜPHANELERİNDE YAPIYOR

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, İsabet Okulları 8. sınıf öğrencilerinin ara tatil kampını Akıl Küpü Kütüphanelerinde yaptıklarını söyleyerek, öğrencilerin kütüphane alışkanlığı kazanmalarına yardımcı olduklarını belirtti.
Gençlerin bir arada ders çalışmalarına imkân verecek olan akıl küpü kütüphanelerinde gençler için her şeyin düşünüldüğünü söyleyen Başkan Dr. Palancıoğlu, “Butik projelerle mahallelerin ihtiyaçlarını gidermeye devam ediyoruz. Gençlerimiz için yaptığımız ve Türkiye'de örnek olan projemiz olan Akıl Küpü Kütüphanelerimizi gençlerimiz çok sevdi. Buralar gençlerin rahat ve nitelikli bir ortamda ders çalışmalarına imkân tanıyor. Gençlerimizi seviyor onları mutlu edecek çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Amacımız şehir merkezinin haricinde mahallelerimizde kütüphane oluşturarak bu gençlerimizi mahallelerde tutmak ve ailelerinin göz önünde güvenli, temiz ortamlarda çalışmalarını sağlamak. Bu çocuklar bizim geleceğimiz, geleceğimizi elimizden geldiğince destek veriyoruz. Kamp dönemlerini verimli bir şekilde geçirmek için kütüphanemizi tercih eden öğrencilerimize teşekkür eder, eğitim hayatları boyunca kendilerine başarılar dilerim. Tüm gençlerimizi, kitapseverleri akıl küpü kütüphanelerimize bekliyoruz." dedi.
Kütüphaneden çok memnun kaldıklarını söyleyen öğretmenler, gençleri düşünen Başkan Dr. Palancıoğlu’na ilçeye kazandırmış olduğu kütüphaneler için teşekkür ettiler.

AdminAdmin

YORUMLAR