Kayseri Ekspres Haber
HV
03 MART Pazar 19:29
Advert

KESKİN: KAYSERİ BIKMIŞ DURUMDA DEĞİŞİME TALİBİZ

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2024 16:33   Güncelleme : 07-02-2024 16:35
KESKİN: KAYSERİ BIKMIŞ DURUMDA DEĞİŞİME TALİBİZ

CHP Kayseri İl başkanı Feyzullah Keskin, beklenen büyükşehir belediye başkan adayını Cuma günü toplanacak parti meclisinin açıklayacağını söyledi. Çok güçlü aday çıkaracaklarını belirten Keskin,” Kayseri bıkmış durumda, değişimi görüyoruz bu değişime talibiz” dedi.

Kayseri’de merkez metropol ve kırsal belediye başkan adaylarını açıklayan CHP Büyükşehir belediye başkan adayı için son kararını Cuma günü parti meclisinde verecek.

31 Mart seçimlerini güçlü bir adayla girmeye hedeflediklerini belirten CHP Kayseri İl Başkanı Feyzullah Keskin seçim sonuçlarıyla ilgili değişim sinyali verdi.

Bu seçimden umutlu olduklarını kaydeden Keskin, “her gün Kayserililerin sorunlarını dinliyoruz. Kayseri’de insanlar bıkmış durumda değişim istiyorlar, bu seçimde değişimin olacağını görüyoruz, değişim ufukta. Biz de CHP olarak 31 Mart seçimlerinde değişime talibiz“ dedi

İki üç isim üzerinde durduklarını ve gerekli çalışmaları yapıp rapor halinde parti meclisine sunduklarını söyleyen Keskin: “ Şu an Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı için iki- üç  isim üzerinde istişare yaptık. Partimizin Kayseri Teşkilatı’nın görüşlerini genel merkez bazında parti meclisimize rapor halinde sunduk. Amacımız ve hedefimiz çok güçlü bir isimle seçime girmek” diye konuştu. 

AdminAdmin

YORUMLAR