Kayseri Ekspres Haber
HV
07 ŞUBAT Salı 05:41
Advert Advert

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU AJANSLARI ZİYARET ETTİ

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ve beraberindeki heyet, Kayseri’de faaliyet gösteren uluslararası haberajanslarının bölge müdürlerini ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-11-2022 14:42
KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU AJANSLARI ZİYARET ETTİ

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan Ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Koray Can, Ersan Dağdeviren, Yusuf Korkmazyürek ve Dursun Açıkyürek, ilk Olarak Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Orhan Canbulatel’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Canbulatel, Yozgat’ın sorumluluk sahalarından birisi olduğunu belirterek, “En aktif STK’lardan birisiniz çıktığınız bu yolda sizlere her türlü desteği vermeye hazırız, ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ise Kayseri basının desteğinin her zaman yanlarında hissettiklerini belirterek, “Bu vesile ile sizleri ziyaret ederek teşekkür etmek istedik. Bu vesile ile de yozgatımızın parmak çöreği ve kavurgasını da sizlere ikram etmek istedik. Bundan sonraki süreçte de desteklerinizin süreceğini biliyoruz” dedi.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU BAŞKANI ÇAĞAN’DAN İHA BÖLGE MÜDÜRÜ CEM ATAKAN’A ZİYARET

Heyet daha sonra İhlas Haber Ajansı Bölge Müdürü Cem Atakan ile biraraya geldi. Başkan Çağan ve yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Atakan, “Deniz beyle uzun yıllardır teşviki mesaimiz var. camaimızdan bildiğimiz bir isim. Deniz beyden önce değerli babası Mustafa Çağan bildiğimiz bir isim. Yozgatlıların tek bir çatı altında olması yörenizin gelenek ve göreneklerini yaşatmak ve problemlerin tek ağızdan gündeme getirilmesi önemli. Bu sebeple Kayseri de Yozgat ilinden olan hemşehrilerimizin sayısı azımsanmayacak kadar yüksek. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan’da seçildikları günden bu yana verdikleri desteklerden dolayı Atakan’a teşekkür ederek, “Hem bir meslektaşım olarak hemde bir STK olarak Kayseri’de yaşayan Yozgatlıların faaliyetlerini anlatmanın bir yolu da basındır. Bu manada sizlere teşekkür edelim istedik. Bu vesile ile Yozgatımızın yöresel ürünleri olan parmak çöreği ve kavurgasını ikram edelim istedik” diye konuştu.

KAYSERİ YOZGATLILAR FEDERASYONU BAŞKANI ÇAĞAN’DAN DHA BÖLGE MÜDÜRÜ OLCAY DÜZGÜN’E ZİYARET

Ziyaretler Doğan Haber Ajansı Bölge Müdürü Olcay Düzgün ile devam etti. Ziyarette yaptığı konuşmada, Çağan ve yönetim kuruluna nazik ziyaretleri için teşekkür eden Düzgün, “Bizler de Demirören Haber Ajansı olarak, sizlere haber desteği vermeye devam edeceğiz. Sizlerin yanındayız” dedi.

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Başkanı Deniz Çağan ise, Kayseri yozgatlılar federasyonu olarak seçildikleri günden bu yana gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ederek, “Federasyon olarak Kayseri’de faaliyet gösteriyoruz. Kültür-sanat, yöresel ürünlerini ve değerlerini anlatmaya çalışıyoruz. Bunuda fırsat bildik. Önümüzdeki süreçte farklı çalışmalarımız olacak. Bu programlara katılmanızdanda mutluluk duyoruz. Basın vazgeçilmez bir ses. Bu gün Kayseri’de ki yerel ve ulusal basın ile ajansları ziyaret ediyoruz. Kayserimizin Yozgat ile gönül köprüsü her zaman vardı. Ticaret köprüsünü de geliştirmek adına geçtiğimiz aylarda Fuat Oktay OSB ile ilgili farklı programlar yapmıştık ve bunun karşılığını görmeye başladık. Kayseri’de ki yatırımcılar bölgeye yatırım yapmaya başladı. Bunlarda mutluluk verici olduğunu söyledi. Biz bu sorumluluk bilinci ile çalışıloruz. Önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmaların planladık. Katkılarınızı vereceğinize inancımız tamdır” şeklinde konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR