Kayseri Ekspres Haber
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 01:21
Advert

Kadir Türkmen; Engellilerin araçları belediyenin makine parkında tamir edilecek

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-03-2024 15:10
Kadir Türkmen; Engellilerin araçları belediyenin makine parkında tamir edilecek

DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen;
-Engellilerin araçları belediyenin makine parkında tamir edilecek
-Hizmet 1 Nisan'dan itiraben Kocasinan'daki herkese ulaştırılacak
DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan adayı Kadir Türkmen, Kocasinan'daki değişimin engelli vatandaşların da hayatını kolaylaştıracağını söyledi. 
31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler için aralıksız çalışan DEVA Partisi Kocasinan Belediye Başkan Adayı Kadir Türkmen, gerçekleştirilecek projelerde engelli vatandaşları da düşündüklerini ifade etti. Türkmen, kaldırım ve yolları engellilerin daha rahat hareket edebilmesi için düzenleyeceklerini söyleyerek, "Özel vatandaşlarımız için özel çözümler üreteceğiz. Göreve geldiğimiz takdirde özellikle engelli olan ve akülü araçları bulunan engelli vatandaşlarımıza, belediyemizin makine parkında tamir desteği vereceğiz" dedi.
Kocasinan Belediyesi'nin araç parkında engelli vatandaşların araçlarının ücretsiz şekilde tamir edileceğini söyleyen Türkmen, "Engelli vatandaşlarımızın araçlarını bu makine parkında tamir ederek hayat standartlarını kolaylaştıracağız. Arızalı araçlar belediyemiz tarafından vatandaşlarımızın evinden alınacak. Tamir edilene kadar kendilerine yedek araç verilecek. Tamir edildikten sonra engelli vatandaşımız kendi aracını alarak hayatına devam edecek" diye konuştu.
Türkmen, verilecek bu hizmetin hem engellilerin hayatını kolaylaştıracağını hem de ekonomik olarak da destek olacağını belirterek, "Kocasinan'da hizmet 1 Nisan sabahı itibariyle ilçede yaşayan herkese ulaştırılacak. Hizmetler ile gerçekten vatandaşların sıkıntılarına DEVA olacağız. Türkiye'de ve Kayseri'de yapılmayan hizmetleri yaparak vatandaşlarımıza Kocasinan'da konforlu bir yaşam sunacağız. Bu hizmetleri yapabilmemiz için seçmenlerimizden sandık başında DEVA Partisi'ne oy vermelerini talep ediyoruz" şeklinde konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR