Kayseri Ekspres Haber
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 00:59
Advert

Gündüz esnaf ziyaretleri, akşam gençlik buluşmaları

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-03-2024 13:43
Gündüz esnaf ziyaretleri, akşam gençlik buluşmaları

 

AK Parti Kayseri İl Başkanı Fatih Üzüm ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şehrin sosyal ve ticari yaşamının önemli merkezlerinden biri olan Tuna Life Center’ı ziyaret etti. 
Merkezde ve ilçelerde 7’den 70’e tüm Kayserililerle buluşmaya, onların talep ve önerilerini dinlemeye özen gösteren AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Ramazan’ın ikinci gününde de ziyaretlerini sürdürdüler.
Tuna Life Center, şehrin alışveriş, eğlence ihtiyaçlarını karşılayan modern bir kompleks olarak dikkat çekiyor. İl Başkanı Fatih Üzüm ve Başkan Büyükkılıç bu merkezi ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi ve onlarla keyifli vakit geçirdi. Aynı zamanda burada bulunan kafeleri ziyaret ederek talep ve önerileri bizzat dinleyen başkanlar, esnaflara ve gençlere desteklerini ilettiler.
Ziyaret ettikleri her işletmede sıcak ve samimi bir ortamda sohbet gerçekleşirken, vatandaşlar İl Başkanı Üzüm’e ve Başkan Büyükkılıç’a ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.
Fatih Üzüm, bu buluşmalar ile gençlerin beklenti ve istekleri doğrudan dinlediklerini, AK Parti'nin yerel düzeydeki çalışmalarına bu anlamda katkı sağlamayı amaçladıklarını ifade etti.

AdminAdmin

YORUMLAR