Kayseri Ekspres Haber
HV
02 ŞUBAT Perşembe 13:56
Advert Advert

ÇOPUROĞLU'NDAN YENİ YIL MESAJI

AK Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. Çopuroğlu mesajında, "tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutlar, yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim" dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-12-2022 18:48
ÇOPUROĞLU'NDAN YENİ YIL MESAJI

Çopuroğlu mesajını şöyle sürdürdü; "Bilindiği gibi geçmiş yıllarda da çok şeyler yapılmış önemi ve yapılan işlerin sonradan hatırlanacağı yıllar olmuş, yeni yılın ise umut dolu yeni bir başlangıçlara gebe olduğu aşikardır. AK Parti 21 yıldır yeniliklere imza atmış vatandaşlarımızın daha huzurlu ve daha müreffeh bir şekilde yaşamasını sağlamak için çalışmalar yapmıştır. 21 yıl içerisinde sayısız yeniliklere de imza atmış, yapılmayanı yapmış bir parti konumuna gelmiştir. Ne söz verildi ise onları yapan, vatandaşımızı mağdur etmeyen projelere de imza atmıştır.

Bu itibarla yeni yılının, giden 2022 yılından daha başarılı, daha gayretli ve daha huzurlu bir yıl olmasını Cenabı Haktan niyaz eder, tüm vatandaşlarımızın yeni yılını tebrik eder, yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim" dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR