Kayseri Ekspres Haber
HV
19 TEMMUZ Cuma 23:43
Advert

CBME Türkiye’nin ziyaretçi kayıtları başladı!

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-06-2024 12:27   Güncelleme : 28-06-2024 13:21
CBME Türkiye’nin ziyaretçi kayıtları başladı!

 

 

Anne, bebek ve çocuk ürünleri sektöründe, ziyaretçilerin yoğun sipariş verdikleri en önemli uluslararası ticari buluşma noktası olarak gösterilen fuara, 120 ülkeden 20 binin üzerinde profesyonel alıcı bekleniyor.

 

Kayserili firmaların da katıldığı CBME Türkiye’nin ziyaretçi kayıtları başladı!

 

Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri sektöründe Orta Doğu, Balkanlar, Kuzey Afrika ile Rusya-BDT bölgelerine yönelik en büyük tedarik fuarı CBME Türkiye’nin online ziyaretçi kayıtları başladı. Informa Markets tarafından İstanbul Fuar Merkezi’nde bu yıl 42.’si düzenlenecek olan fuarı, 120’nin üzerinde ülkeden 20 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Online ziyaretçi kayıtlarının açıldığı andan itibaren, gerek yurt içi gerekse yurt dışından yoğun bir trafiğin oluştuğunu açıklayan Fuar Direktörü Hatice Dinçer, sektör profesyonellerinin dört gözle Aralık ayındaki büyük buluşmayı beklediğini dile getirdi. 

 

Dünyanın en büyük fuar organizatörü Informa Markets tarafından Çin, Hindistan ve Türkiye’de düzenlenen CBME fuarlarının Türkiye ayağı için hazırlıklar devam ediyor. Bölgesinin anne, bebek ve çocuk ürünlerine dair sektör ihtiyaçlarını, 30 yılı aşkın süredir başarıyla karşılayan CBME Türkiye’nin 42’inci edisyonu, 11 – 14 Aralık tarihlerinde gerçekleştirilecek. 1.000’in üzerinde markanın en yeni ürün, tasarım ve koleksiyonlarını bir arada sergileyeceği fuarı ajandalarına alan sektör profesyonelleri, https://bit.ly/CBMETurkiye2024Kayit linki üzerinden online ziyaretçi kayıtlarını yaptırmaya başladı. Aralarında perakendeciler, büyük mağazalar, e-ticaret siteleri, toptancılar, üreticiler, marka sahipleri ile tedarikçiler, satın alma ofisleri, ithalatçılar ve distribütörlerin de olduğu profesyoneller, sektördeki tüm yenilikleri, CBME Türkiye 2024’te bir arada görebilecek. 

 

Bebek ve çocuk dünyasına dair ne varsa hepsi bir arada

 

Katılımcı sayısı kadar sergilenen ürün çeşitliliği ile de öne çıkan CBME Türkiye’de, bebek, çocuk ve genç giyimden abiyeye, pijama ve çoraptan ayakkabıya, ev tekstilinden aksesuarlara, anne ve hamile ürünlerinden bebek bakımı ve beslenme ürünlerine, bebek & çocuk taşıma ve güvenlik araç gereçlerinden oyuncak ve bisiklete kadar on binlerce ürün aralık ayındaki CBME Türkiye 2024 sahnesine çıkacak. 

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR