Kayseri Ekspres Haber
HV
29 KASIM Salı 20:49
Advert Advert Advert . Advert Advert

BÜNYAN'DA ÇALIŞMALARI SONA GELEN MİNİ TERMİNAL VE KAPALI PAZAR YERİNDE İNCELEME YAPILDI

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2022 23:21
BÜNYAN'DA ÇALIŞMALARI SONA GELEN MİNİ TERMİNAL VE KAPALI PAZAR YERİNDE İNCELEME YAPILDI

Kayseri Büyükşehir Belediyesinin yapımını üstlendiği Bünyan Belediyemizce yerinin sağlandığı ve altyapı hazırlıklarının tamamlandığı çalışmalarında sona gelinen Kapalı Pazar Yeri ve Mini Terminali Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun yerinde inceleyerek gelinen son durumu değerlendirdi. İncelemeler sırasında yemeğe davet eden esnafların davetini geri çevirmeyerek kendilerine eşlik etti.

 

Çalışmaları Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun ve Bünyan Belediyesi ekiplerince yakından takip edilen pazar yerinin çatısının da kapatılması ile projenin ana hatları ortaya çıktı.

 

Devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Altun, incelemeler sonrası açıklamada bulunarak, ''Mini Terminalimizin içerisinde ve kapalı pazar alanının dış cephesinde hassasiyet ve detaylı işçilik gerektiren çalışmalar yapılması ve çevre düzenlemesinin tamamlanmasının ardından yakın zamanda iki projemizi halkımızın hizmetine sunacağız. Hemşehrilerimize uzun yıllar hizmet verecek bu iki değerli projede bizlere büyük katkı ve destek veren Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanımız Memduh Büyükkılıç'a teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR