Kayseri Ekspres Haber
HV
20 TEMMUZ Cumartesi 00:42
Advert

AKKIŞLA'NIN SORUNLARINA SAMİMİ YAKLAŞIM VE ÇÖZÜM SÖZÜ

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2024 16:08
AKKIŞLA'NIN SORUNLARINA SAMİMİ YAKLAŞIM VE ÇÖZÜM SÖZÜ

Akkışla ilçesinde yaşanan temizlik, sosyal alanların eksikliği ve yol sorunlarına çözüm arayan vatandaşlar, beklentilerini dile getiriyor. Saadet Partisi'nin Akkışla Belediye Başkan Adayı Necmettin Emre Şahin, bu sorunların çözümü için samimi ve gerçekçi bir yaklaşım vaat ediyor.

Şahin, yaptığı açıklamada, Akkışla'nın canlandırılması için kararlılıkla çalışacaklarını vurgulayarak, temizlik, sosyal alanların artırılması ve yolların düzeltilmesi gibi önemli konuları ele aldı. İlçenin potansiyelini ortaya çıkaracak projeler üzerinde çalışacaklarını belirten Şahin, “Vatandaşlarımızın beklentilerine kulak vereceğiz. Kapalı bir anlayış ile değil şeffaf belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Akkışla'yı daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

SP Akkışla Belediye Başkan Adayı Necmettin Emre Şahin, yaptığı açıklamada, "Akkışla'nın sorunlarına samimi bir yaklaşım ve çözüm odaklı projelerle yaklaşacağız. İlçemizin potansiyelini harekete geçirerek, yaşanabilir bir Akkışla için çalışacağız. Temizlik, sosyal alanların artırılması ve yolların düzeltilmesi gibi konuları ön planda tutarak, yerel halkımızın memnuniyetini sağlamak en büyük önceliğimiz olacak" ifadelerini kullandı

AdminAdmin

YORUMLAR