Kayseri Ekspres Haber
HV
29 KASIM Salı 21:42
Advert Advert Advert . Advert Advert

AK PARTİLİ OKANDAN, UMUTLU KONUŞTU

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-10-2022 16:57   Güncelleme : 29-10-2022 16:59
AK PARTİLİ OKANDAN, UMUTLU KONUŞTU

2023 seçimlerine 8  ay kala seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Kocasinan kadroları sahada yoğun çalışmalar yürütüyor. Başkan Erdoğan'ın "Girilmedik gönül kalmasın" talimatını uygulamak için kolları sıvayan AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan,başta olmak üzere, gençlik ve kadın kolları, teşkilatlar kapı kapı dolaşarak on binlerce üyeyi  Ak Parti’ye kazandırdı.

 

 

MUHALEFET PARTİLERİNİN PROJESİ YOK

Kayserinews.com Koordinatörü Ali Burhan'a   konuşan  AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, teşkilat çalışmalarını anlattı, ulusal gündeme dair açıklamalarda bulundu. Muhalefetin ekonomi konusundaki çıkışlarına tepki gösteren Başkan Okandan, “Ekonomik ve sosyal değerlendirmelerde bulunurken dünyayı okumak ve ona göre konuşmak gerekiyor.” dedi.

 

CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’IN DAVASINI ANLATMAK İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

AK Parti'nin büyük bir dava hareketi olduğuna işaret ederek  4 yıllık başkanlık sürecini değerlendiren Okandan, Kocasinan bölgesinde 400 bin nüfus yaşıyor.93 mahallesi bulunuyor. Görev süremiz boyunca tüm mahallelerde yer almaya çalıştık. Her bölgeyle uyum içerisinde Ak Parti davasını liderimiz Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın davasını anlatmak için mücadelemize devam ediyoruz. Üye kayıt çalışmalarımız sürüyor. Temsili rozet takma törenimiz vardı. Gönül seferberliği kampanyası kapsamında on binlerce üyeyi partimize kazandırdık. AK Parti, Türkiye için milletin köklerini, geleceğe taşıyan bir büyük dava hareketidir. Davamız, güçlü ve yeniden büyük Türkiye'yi kurmaktır. Yeniden güçlü ve büyük Türkiye'yi ortaya koyacağız”. İfadelerini kullandı.

Okandan sözlerini şöyle sürdürdü.

AK PARTİ İKTİDARI, ‘İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN’ ŞİARIYLA 20 YILI GERİDE BIRAKTI

Kapı kapı gezmeye gayret ediyoruz. Gezdiğimiz her bölgede bir gülen yüz,  bir teveccüh bir samimiyetle karşılanıyoruz. Bunların her biri bizim için paha biçilemeyecek bir değere sahip elbette…

Bu değerin altında yıllarca sayın cumhurbaşkanımızın davaya olan mücadelesi ona duyulan sevgi ve muhabbetin uzantıları var.. Bizlerde bölgemizde tam manasıyla gayret etme mücadelesindeyiz. Karınca kararınca da olsa her yerde bir  kişi bir kişi bu mücadeleye katkı verecek tüm gönül dostlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz”

2023'E ÇOK DAHA GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE HAZIRLANIYORUZ

Önümüzde bir 2023 yılı seçimleri var. Bu seçim Türkiye’nin yüzyılı başlığında değerlendirebileceğimiz adeta dünyanın bir çok ülkesinde özellikle çevre komşularımıza baktığımızda yanan tutuşan bir ülke coğrafyasının içerişimde hamdolsun Türkiye’nin şahlanışına devam edişi  daha da halkın refah düzeyini artması için hükümetimizin mücadelesi bizleri gururlandırıyor.

BİZ CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN KIYMETİNİ BİLMEK ZORUNDAYIZ.

Pandemi sürecinden çıkıldı. Dünyada bir ekonomik daralma söz konusu ama elhamdülillah ne tedarik zincirlerinde nede diğer durumlarda  vatandaşımızın herhangi bir eziyet görmesine müsamma göstermeyen bir cumhurbaşkanına bir lidere sahibiz, onun kıymetini bilmek zorundayız.

Bu mücadelede gelecek nesiller için çocuklarımız için hepimizin inşallah yarınlar içinde bu mücadele de elimizden geleni sahaya yansıtmak için mücadele ediyoruz. İnşallah 2023 genel seçimleri de  adeta dünyanın kırılma noktası Türkiye’nin kırılma noktası olacak ve tüm dünya Türkiye’yi izleyecek”..

AdminAdmin

YORUMLAR