GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-05-2021 16:08   Güncelleme : 08-05-2021 16:10

VAROL,  Anneler Gününü kutladı

MMO Kayseri Şube Başkanı Süleyman VAROL,  Anneler Günü ile ilgili aşağıdaki açıklamayı yaptı

VAROL,  Anneler Gününü kutladı

 


 

  Ne mutlu bizlere ki  ‘’Cennet, annelerin ayakları altındadır’’ diyen dinin, mensuplarıyız. Dinimizle, annelerimizle ne kadar övünsek te azdır.
  Ben fedakarlık, sevgi ve sabır ne demek tarif et derlerse; anne derim, annem derim..
  Anne sevgisi sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Kaç yaşına gelirseniz gelin en güvenilir güç kaynağımız annelerimizdir. Anneler öylesine fedakârdır ki ömrü boyunca ailesinin düzenini, birliğini, sevgi bağlarını korurken, diğer yandan çocuklarını en iyi şekilde yetiştirip hayata katmak için çaba harcarlar. Yeryüzünde anneden başka kim bu kadar fedakâr bu kadar şefkat dolu olabilir ki? Çocukları kendi ayakları üzerinde durabilsinler diye hiç bıkmadan mücadele ederler. Bizler biliyoruz ki, her annenin çocukları için yapamayacakları hiçbir şey yoktur.
  Benim tek isteğim, yarın çok geç olabilir, bugünleri aramamız çok uzakta olmayabilir. Yanımızda var iken annelerimizin kıymetini bilelim. Onlara değerli olduklarını hissettirerek, yetiştirdikleri evlatlarla gurur duymalarını sağlayalım. Çünkü onlar çok daha fazlasını hak ediyorlar.
  Bu vesile ile, başta annem ve çocuklarımın annesi sevgili eşim olmak üzere bütün analarımızın Anneler Günü’nü kutluyor, önlerinde sevgi ve saygıyla eğiliyor, iyi ki varsınız diyorum..