GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-11-2020 17:06   Güncelleme : 12-11-2020 17:06

Vali Günaydın Hayırsever Kantarcı Ailesi İle Protokol İmzaladı

Hayırseverimiz Murat Kantarcı tarafından İlimiz Melikgazi ilçesine yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezinin yer değişimine ilişkin ek protokol, Valiliğimizde düzenlenen tören ile imzalandı.

Vali Günaydın Hayırsever Kantarcı Ailesi İle Protokol İmzaladı

Vali Günaydın Hayırsever Kantarcı Ailesi İle Protokol İmzaladı

 

 

 

Valilik Toplantı Salonunda düzenlenen protokol imza törenine, Valimiz Şehmus Günay-dın’ın yanı sıra Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, İl Sağlık Müdürü Ali Ra-mazan Benli ile hayırseverler Murat Kantarcı ve eşi katıldı.

 

Vali Günaydın, törende yaptığı konuşmada, hayırseverlerimizin hem sağlık alanında hem

de eğitim alanında ilimize önemli yatırımlar yapıtlarını ifade ederek, Hayırseverimiz Murat Kantarcı ve tüm hayırseverlerimize teşekkür etti.

 

Daha önceden protokol imzaladıklarını, şimdi ise yer değişikliği nedeniyle ek protokol imzalayacaklarını ifade eden Vali Günaydın, “ Büyükşehir Belediyemiz, Melikgazi Bele-diyemiz, Sağlık İl Müdürlüğümüzde bu konuda elinden geldiği kadar destek vermeye de-vam edecekler, bizlerde bu işlerde ihtiyaç olduğu takdirde hayırseverlerimizin her za-man yanlarında olacağız. Hayırlı olsun.” diye konuştu.

 

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da yapılacak Aile Sağlığı Merkezi hak-kında bilgiler vererek, “ Özen verdiğimiz güzel bir proje, tüm hayırseverlerimize te-şekkür ediyorum.” dedi

 

Hayırsever Murat Kantarcı ise Aile Sağlığı Merkezi ve sağlık alanında yaptığı diğer çalış-malar hakkında bilgi vererek, “Sağlık alanında yaptığımız çalışmalarda desteklerini esir-gemeyen Vali Günaydın’a teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Konuşmaların ardından, Melikgazi ilçesi Sakarya Mahallesi’ne yapılacak olan Aile Sağlığı Merkezinin yer değişimine ilişkin protokol, Vali Günaydın, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ve hayırseverimiz Murat Kantarcı tarafından imzalandı.