GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-07-2021 20:41   Güncelleme : 14-07-2021 20:41

Vali Günaydın 15 Temmuz Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti

Kayseri Valisi Şehmus Günaydın, “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri” kap-samında, Şehit Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit ve Şehit Komiser Yardımcısı Kübra Do-ğanay’ın ailelerini ve şehitlerimizin kabirlerini ziyaret etti.

Vali Günaydın 15 Temmuz Şehitlerimizin Ailelerini Ziyaret Etti

İlk olarak Bünyan ilçemizde bulunan Şehidimiz Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit’in aile-sini ziyaret eden Vali Günaydın, “Şehidimizin kahramanlığını ve sizlerin fedakarlığını aziz milletimiz asla unutmayacaktır.” diye konuştu.

 

Şehidimiz Komiser Yardımcısı Cennet Yiğit’in kabrini de ziyaret eden Vali Günaydın, şehidimizin mezarı başında dua ederek mezarına karanfil bıraktı.

 

Daha sonra Yeşilhisar İlçesinde bulunan Şehidimiz Komiser Yardımcısı Kübra Doğanay’ın ailesini ziyaret eden Vali Günaydın, şehidimizin ailesiyle bir süre sohbet ederek, “Her zaman şehit ailelerimizin ve gazilerimizin yanında olacağız, şehitlerimizi ve gazilerimizi asla unutmayacağız.” dedi.

 

Şehidimiz Komiser Yardımcısı Kübra Doğanay’ın da kabrini ziyaret eden Vali Günaydın, şehidimizin mezarında dua edip karanfil bıraktı.

 

Ziyaretleri sırasında Valimiz Şehmus Günaydın’a, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Murat Neşed Büyüker, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, Bünyan Kaymakamı Ömer Şa-hin, Bünyan Belediye Başkanı Özkan Altun, Yeşilhisar Kaymakamı Fatih Bayram, Yeşilhi-sar Belediye Başkanı Halit Taşyapan eşlik etti.