Kayseri Ekspres Haber
HV
02 ARALIK Cuma 19:38
Advert Advert

VALİ ÇİÇEK TOMARZA İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Vali Gökmen Çiçek, ilçe ziyaretleri kapsamında Tomarza İlçesini ziyaret etti.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-10-2022 15:05
VALİ ÇİÇEK TOMARZA İLÇESİNİ ZİYARET ETTİ

Tomarza ilçesini ziyaretinde ilk olarak Tomarza Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek’i İlçe Kaymakamı Metin Eyyüpkoca, İlçe Belediye Başkanı Davut Şahin ve ilçe protokolü karşıladı. 

Kaymakamlık makamında ilçenin genel durumu ve yapılan yatırımlar hakkında Kaymakam Metin Eyyüpkoca’dan bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, Tomarza İlçe Tapu Müdürlüğü ve Tomarza İlçe Nüfus Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek çalışan personeller ile iş ve işlemler için orada bulunan vatandaşlarla sohbet etti. 

Vali Gökmen Çiçek’in ikinci durağı, Tomarza Belediyesi oldu. Belediyeye gelişi sırasında Belediye Başkanı Davut Şahin ve belediye personeli tarafından karşılanan Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanının makamında, ilçenin altyapı, üstyapı çalışmaları ve belediyenin sorumluluk alanında yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Davut Şahin’den bilgiler aldı. 

Tomarza Belediyesi çıkışında, ilçe meydanında bulunan çay ocağında vatandaşlarımızla bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek, sorunlarını, taleplerini dinledi. 

Tomarza İlçe ziyareti kapsamında Vali Gökmen Çiçek, beraberinde İlçe Kaymakamı Metin Eyyüpkoca ve İlçe Belediye Başkanı Davut Şahin ile birlikte, Tomarza Müftülük Eski Binası (Merkez Camisine Bağlı Devir Odası), Tomarza Merkez Camisi, Tarihi Tomarza Ermeni Surp Boğos Bedros Kilisesi, Tomarza Tekstil Atölyesi, Tomarza Kadın ve Kültür Evi inşaatı ve Tomarza Taş Ocağı Fabrikası’nı da ziyaret ederek bilgiler aldı. 

Vali Gökmen Çiçek ilçeden ayrılmadan önce yapmış olduğu açıklamada, “Tomarza ilçemiz de Kayserimizin güzel ilçelerinden birisi, Kaymakamımız ve Belediye başkanımız uyum içerisinde çalışıyorlar. Bizler de ilçemiz için, vatandaşlarımız için çalışmaya ve kendilerine destek olmaya devam edeceğiz. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi

Gerçekleştirdiği ziyaretlerin ardından Vali Gökmen Çiçek ilçeden ayrıldı.

AdminAdmin

YORUMLAR