GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-10-2020 17:40   Güncelleme : 23-10-2020 17:40

TÜRKİYE SİGORTA VE KENT TÜRK TV’DEN BAŞKAN AKAY’A ZİYARET

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ın bugün, Medya ve Sigorta sektöründen önemli misafirleri vardı.

TÜRKİYE SİGORTA VE KENT TÜRK TV’DEN BAŞKAN AKAY’A ZİYARET

Türkiye Sigorta Genel Müdürü Alper Karayazgan, Genel Müdür Yardımcısı Hakan Muştu, Acente Doğu Bölgeler Grup Müdürü Selman Çintiriz ve Kayseri Bölge Temsilcisi Bekir Aydın ile KENT Türk Tv Yönetim Kurulu Başkanı Can Karahasanoğlu, Genel Yayın Yönetmeni Levent Çil ve Melikgazi Belediyesi Meclis Üyesi Adnan Kenanoğlu, Başkan Hüseyin Akay’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Kayseri Şeker Genel Müdürü Osman Canıtez, Genel Müdür Yardımcısı İsmail Gedik ve Kayşev Vakıf Müdürü Mustafa Kurt’un da hazır bulunduğu ilk ziyarette, Türkiye Sigorta Genel Müdürü Alper Karayazgan ve beraberindeki heyet, Kayseri Şeker’in sigorta sektöründeki çalışmaları ve iş planları hakkında görüş alışverişinde bulunup, Başkan Akay’a 66. Pancar Alım Kampanyası dolayısıyla hayırlı olsun temennisinde bulundular.

 

Günün devamında gerçekleşen ziyarette ise KENT Türk TV Yönetim Kurulu Başkanı Can Karahasanoğlu, Genel Yayın Yönetmeni Levent Çil ve Melikgazi Belediyesi Meclis Üyesi Adnan Kenanoğlu, Başkan Akay ve İç Denetim Başkanı Selcen Erişen ile makamında bir araya gelerek, medya sektörünün mevcut durumu ve Kayseri Şeker’in sektörel çalışmaları hakkında bir süre sohbet edip, görüş alışverişinde bulundular.