GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-12-2021 11:08   Güncelleme : 23-12-2021 11:50

TÜM PETROL-İŞ SENDİKASI GENEL KURUL YAPTI

GENEL BAŞKANLIĞA MURAT GÜRBÜZ SEÇİLDİ

TÜM PETROL-İŞ SENDİKASI GENEL KURUL YAPTI

 

Genel Merkezi Kayseri’de bulunan Tüm Petrol -İş Sendikası 3.Olağan Genel Kurulunu yaptı. Genel Kurulda Genel Başkanlığa Murat Gürbüz seçildi.

 

Çok sayıda üyenin katıldığı genel kurul saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Gelir-gider ve faaliyet raporlarının okunup ibra edilmesinin ardından seçime geçildi. Tek listeyle seçime giren Murat Gürbüz üyelerin tamamının oyunu alarak Genel Başkanlığa seçildi.

Murat Gürbüz Başkanlığındaki yeni yönetimde ise Salih Ekici, Mehmet Korkmaz, Adem Köse ve İbrahim Yüzer yer aldı.  Tüm Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Murat Gürbüz, İlk toplantısın da yaparak görev dağılımını gerçekleştirdi. Buna göre genel sekreterliğe Salih Ekici, Mali sekreterliğe Mehmet Korkmaz, Teşkilat sekreterliğine Adem Köse, Eğitim sekreterliğine de İbrahim Yüzer görevlendirildi.

Tüm Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Murat Gürbüz, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulumuzu tamamladık. Üyelerimizin büyük teveccühü ile sendikamıza genel başkan olarak seçildik. Ben tüm üyelerimize bize verdikleri güven için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hedefimiz üye sayımızı artırmak ve üyelerimizin sorunlarına parmak basmaktır. İnşallah ileriki günlerde çok güzel gelişmeler olacak. Üye sayımızı kat be kat artıracağız. Tüm iş adamlarımızla görüşmelerimiz sürüyor. önümüzde ki günlerde bir şölen havasıyla yeni isimleri sendikamıza dahil edeceğiz dedi.

Türk Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Murat Gürbüz, geçtiğimiz günlerde olağan genel kurulumuzu tamamladık. Üyelerimizin büyük teveccühü ile sendikamıza genel başkan olarak seçildik. Ben tüm üyelerimize bize verdikleri güven için çok teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hedefimiz üye sayımızı artırmak ve üyelerimizin sorunlarına parmak basmaktır. İnşallah ileriki günlerde çok güzel gelişmeler olacak. Üye sayımızı kat be kat artıracağız. Tüm iş adamlarımızla görüşmelerimiz sürüyor. önümüzde ki günlerde bir şölen havasıyla yeni isimleri sendikamıza dahil edeceğiz dedi.