GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-10-2021 15:05   Güncelleme : 09-10-2021 15:05

SP HACILAR TEŞKİLATINDAN KAYMAKAMA ZİYARET

Saadet Partisi Hacılar İlçe Başkanı Bülent Eser ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Aktaş, Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen'i makamında ziyaret etti.

SP HACILAR TEŞKİLATINDAN KAYMAKAMA ZİYARET

Ziyaret hakkında açıklama yapan Eser, Hacılar Kaymakamlık binamızın yıkım sürecini ve bu süreçte Kayseri merkeze gidecek olan Hacılar Mal müdürlüğünün yeni Kaymakamlık binamız hizmete girdikten sonra ilçemize yeniden gelip gelmeyeceği hakkında halkımızın ciddi endişeleri olduğunu ilettik.

Kaymakamımız Haluk Sezan ilçe halkımızın müsterih olması gerektiğini, bu süreçte Mal Müdürlüğü'nden başka hiçbir kurumumuzun Kayseri merkeze gitmeyeceğini ve yeni Kaymakamlık binamızın hizmete girmesiyle Hacılar Mal Müdürlüğü'nün yeniden ilçemize getirileceğini dile getirdiler.

Ayrıca Kaymakamlık binalarının herhangi bir kurumun kararıyla veya keyfi yıkılamayacağını ifade ettiler. Hacılar Kaymakamı Sezen, bu projenin T.C.İçişleri Bakanlığı Destek Hizmet Daire Başkanlığı'nın Türkiye genelinde 51 ilçede gerçekleştirdiği bir uygulama oduğunu ve gereğini yaptıklarını söyledi

Sezen "görev hayatım boyunca en uyumlu ve keyifle görev yaptığım ilçe Hacılar'dır" dedi.

Saadet partisi İlçe Başkanı Bülent Eser"de konuşmasında  "Sayın Kaymakamımıza nazik ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum" dedi.