GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-09-2021 11:38   Güncelleme : 30-09-2021 11:38

SİYASETÇİ İŞ İNSANI GENÇ’TEN DENİZ ÇAĞAN’A ZİYARET

CHP önceki dönem milletvekili adayı iş insanı Aşkın Genç, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’ı ziyaret Etti. Yeni görevinde başarı dileklerinde bulunan Genç, Çağan’ın her konuda bölgesine destek olacağına canıgönülden inandığını söyledi.

SİYASETÇİ İŞ İNSANI GENÇ’TEN DENİZ ÇAĞAN’A ZİYARET

 

 

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a tebrik ziyaretinde bulunan isimler arasında CHP önceki dönem milletvekili adayı iş insanı Aşkın Genç’te yer aldı. Ziyarette konuşan Aşkın Genç, “Deniz Çağan’ı biz kayseri’de genelde medya dünyasından biliriz. Çok sevdiğimiz bir kardeşimiz. Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulla Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığına seçildi. Şahsım adına kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Basın ve medya camiasında güzel işler yaptı, şimdi de yozgatlılar federasyonunda çok güzel çalışmalar yapacağına inanıyorum. Türkiye genelinde çok ciddi bir Yozgatlı potansiyeli var. Kayserimizde de ciddi bir kitle var. Sevgili Çağan’ın hemşehrilerine güzel önderlik yapacağına, yönlendireceğine, her konuda bölgesine destek olacağına canıgönülden inanıyorum ve kendisini tebrik ediyorum” dedi.

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, CHP önceki dönem milletvekili adayı aynı zamanda Kayserimize değer katan önemli bir firmanın yönetim kurulu başkanı olan Aşkın Genç’in ziyaretinin kendilerini mutlu ettiğini belirterek, “Sizlerin hem siyasi hem de ticari anlamdaki çalışmalarınızı yakından takip ediyoruz. Kayserimiz için sağladığınız değerlerin farkındayız. Bizler bu tür ziyaretleri önemsiyoruz. CHP’nin yönetiminde de Yozgatlı hemşehrilerimizin yer almasını istiyoruz. Ziyaretleriniz bizleri onure etti. Bizler bu görevi devraldığımızda Kayseri’de ki en büyük STK’lardan birisinin başına geçmiş olduk. Bu çerçevede görevimizin ağırlığı ve sorumluluğunu biliyoruz. Bu doğrultuda çalışacağız. Sizlere de nazik ziyaretleriniz için bir kez daha hem şahsım hem de yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.