GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-10-2020 11:19   Güncelleme : 16-10-2020 11:19

SARAYCIK'TAKİ HIRSIZLIK OLAYINI JANDARMA ÇÖZDÜ

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı timleri İncesu İlçesi Sarayçık Bölgesinde mesken hırsızlığıyla ilgili 7 olayı aydınlattı. Şüpheliler suç aletleriyle birlikte adliyeye sevk edildi.

SARAYCIK'TAKİ HIRSIZLIK OLAYINI JANDARMA ÇÖZDÜ

Kayseri İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklama şöyle:

"İlimiz Jandarma Komutanlığınca yürütülen asayiş faaliyetleri kapsamında;

 

İlimiz İncesu İlçesi, Saraycık Mahallesinde çeşitli tarihlerde (H.Ö.), (H.A.), (Z.Y.) ve (M.A.) isimli şahısların evlerine kimliği belirsiz kişi yada kişilerce girilmek suretiyle evden hırsızlık olayı meydana geldiği bilgisi alınmıştır.

 

İlimiz Jandarma Komutanlığınca, hırsızların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonucunda; Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından 14 Ekim 2020 tarihinde İncesu İlçesi, Saraycık Mahallesinde (M.B.), (O.B.) ve (F.B.) isimli şahıslar araçlarıyla birlikte, çalmış oldukları malzemelerle yakalanmıştır.

 

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı bölgesinde (4) ve İncesu İlçe Emniyet Müdürlüğü bölgesinde (3) olmak üzere toplam (7) faili meçhul evden hırsızlık olayı aydınlatılmış olup, yakalanan (M.B.), (F.B.) ve (O.B.) isimli şüpheli şahıslar adli makamlara sevk edilmiştir.

 

Kayseri İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizin huzur ve güvenliğini sağlamaya yönelik olarak yürütülmekte olan faaliyetler, yine halkımızın desteği ile daha da güçlü ve kararlı bir şekilde aralıksız olarak devam ettirilecektir"