GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-05-2021 11:57   Güncelleme : 28-05-2021 11:57

ŞANLIÜNAL CAMİİ YAKINDA İBADETE AÇILACAK

Yeşilyurt Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi ve hayırseverlerin işbirliği ile yapılan Hamdi Şanlıünal Camini zamanda ibadete açılacağı bildirildi

ŞANLIÜNAL CAMİİ YAKINDA İBADETE AÇILACAK

 

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yeşilyurt Mahallesi’nde Melikgazi Belediyesi ve hayırseverlerin işbirliği ile yapılan Hamdi Şanlıünal Camini   inceleyerek son durumu hakkında bilgi aldı.

 

Camimizin Artık çevre düzeni de hemen hemen tamamlandı. açılışa hazır hale geldi. İnşallah Hamdi Zarife Şanlı ÜNAL  camimiz geçtiğimiz yıl başlamıştı ,tam bir yıl içerisinde bitti.Oldukça nitelikli güzel bir cami oldu .İnşallah yakında buranın açılışını yapacağız. Sadece camiye  değil aynı zamanda buranın çevre  düzenlemesi yeşil alanları  ve ağaçlandırılmasını yapıyoruz. Yine çınar ağacı gördüğünüz gibi yaklaşık 7 ile 8 metre uzunluğunda 15-20 yaşında güzel bir çınar ağacında buraya diktik sadece bir tane değil    gördüğünüz gibi buradan her  tarafta ağaçlandırmaya özen gösteriyoruz Dolayısıyla burada cemaat geldiğinde sanki 20 yıllık camide namaz kılıyor gibi   namaz kılacak hayırlı olmasını dilerim.