Kayseri Ekspres Haber
HV
07 EKİM Cuma 12:15
Advert

PALANCIOĞLU Kıranardı halkı ile sohbet ettik

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-09-2022 15:29   Güncelleme : 18-09-2022 15:31
PALANCIOĞLU  Kıranardı  halkı ile  sohbet ettik

Başkan Dr. PALANCIOĞLU 
Kıranardı  halkı ile  sohbet ettik , eğlendik, ikramlarda bulunduk  gönüllerde bütünleştik. 
     Cumartesi akşamı KIRANARDI  MAHALLE  halkı ile  beraber neşe için de  sohbet ettiklerini   belirten belediye başkanı  Dr.Mustafa PALANCIOĞLU  Kıranardı yeşillikleri için de meyve bahçeleri  ile donatılmış  bir sayfiye  yeridir.  Yaz aylarında nüfusu iki kat artmaktadır.  Kıranardı kent ormanı ile mesire yeri cazibesi olan  Kıranardı  kayserimize  ayrı bir değer  katmaktadır. Sabah erken saatlerde başlayan  genel temizlik  asfalt ve kaldırım yenileme çalışmamız akşam üstü  eğlence  ve müzik konseri  ile etkinliğimiz son buldu.
     Kıranardı mahalle halkı ile sohbet ettik çocuklara pamuk şekeri, dondurma, patlamış mısır ikram ettik, ekmek arası tantuni  ve ayran  ile devam eden ikramlarımız  ile  Kıranardı’lılar bizleri  bağırlarına  bastılar.  Kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu yaz günlerinde serin  ve esintili  bir akşam  günü  gönüllerince  eğlendiler dedi.
 Mahalle buluşmalarımız   Küçükbürüngüz ve Subaşı Mahalle halkı ile devam edeceğini ifade eden Başkan Dr. Mustafa PALANCIOĞLU,barış bereberlik ve kardeşliği amaç eden  mahalle buluşmalarının  son derece  isabetli  bir etkinlik  olduğunu  sözlerine ekledi.

AdminAdmin

YORUMLAR