GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-04-2021 12:21   Güncelleme : 04-04-2021 12:21

ÖZHASEKİ, COVİD 19 AŞI İNCELEMESİ YAPTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki , ERÜ tarafından Covid-19’a karşı geliştirilen aşı adayı hakkında bilgiler aldı.

ÖZHASEKİ, COVİD 19 AŞI İNCELEMESİ YAPTI

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Erciyes Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki Erciyes Üniversitesi (ERÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile birlikte ERÜ İyi Klinik Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni (İKUM) ziyaret ederek, ERÜ tarafından Covid-19’a karşı geliştirilen aşı adayı hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, ERÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çalış ile İKUM’u ziyaret ederek, Merkez Müdürü Prof. Dr. Zafer Sezer’den merkezde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ziyarette, Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkez Müdürü Prof. Dr. Aykut Özdarendeli’den de ERÜ tarafından Covid-19’a karşı geliştirilen aşı adayı hakkında bilgiler alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Rektör Prof. Dr. Mustafa Çalış ile Prof. Dr. Aykut Özdarendeli’ye ve ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

İKUM ziyaretinin ardından ise AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Rektör Çalış ile yapımı devam eden Aşı Araştırma ve Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi inşaatını da ziyaret ederek, inşaat hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin ERÜ ziyaretine, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Hayırseverler Süleyman Çetinsaya, Harun Yavuz, Yaşar Küçükçalık ile Abdullah Gülsoy’da eşlik etti.