Kayseri Ekspres Haber
HV
07 ŞUBAT Salı 05:39
Advert Advert

MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY’A MUHTARLARDAN YOĞUN İLGİ

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-12-2022 16:57
MHP MİLLETVEKİLİ ERSOY’A MUHTARLARDAN YOĞUN İLGİ

 
MHP Kayseri İl Yönetimi ve MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, MHP Melikgazi teşkilatının düzenlediği muhtarlar ile istişare programına katıldı. Burada muhtarların yoğun ilgisi ile karşılaşan Ersoy, “Problemlerinizi dinlemek ve bu problemleriniz ile birlikte de elimizden ne geliyorsa yerel ve genel bazda yaptırmaya ve çözüme kavuşturmaya gayret göstereceğiz” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Yönetimi ve MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Melikgazi mahalle muhtarları ile istişare toplantısında bir araya gelerek muhtarların sorunlarını dinledi. Toplantıya MHP Milletvekili Baki Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Adnan İncetoprak, MHP İl Sekreteri Murat Titizbaş, KAÇEP İl Başkanı Serap Şule Kalın, Teşkilatlardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ahmet Bağçovan, ve MHP Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın katıldı. Melikgazi mahalle muhtarlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan Ersoy, sorunları çözmek için ellerinden gelen her türlü gayreti göstereceklerini söyledi.

“ELİMİZDEN NE GELİYORSA YAPMAYA GAYRET GÖSTERECEĞİZ”

Burada muhtarların yoğun ilgisiyle karşılaşan MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, toplantıdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ersoy, “Maalesef her yere yetişemiyoruz. Bu bir gerçek. Ama elimizden geldiğince inanın gece gündüz demeden gayret gösteriyoruz. Birçok problemin de üstesinden geldiğimizi söyleyebilirim. Birçok talebe kayıtsız kalmadığımızı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.  Özellikle Kayserimizin gençlerinin kamuda yer alması adına referans olduğumuzu ve bunun için de elimizden gelen gayreti gösterdiğimizi ve bundan çok mutlu olduğumuzu da ifade etmek istiyorum. Muhtarlarımız burada, konuşmayı fazla uzatmadan, mikrofonu muhtarlarımıza vererek onları dinlemek istiyorum. Problemlerinizi dinlemek ve bu problemleriniz ile birlikte de elimizden ne geliyorsa yerel ve genel bazda yaptırmaya ve çözüme kavuşturmaya gayret göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin

YORUMLAR