GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-01-2022 11:01   Güncelleme : 06-01-2022 11:01

MELİKGAZİ KAYMAKAMI KARACAN’DAN BAŞKAN ÇAĞAN’A ZİYARET

Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

MELİKGAZİ KAYMAKAMI KARACAN’DAN BAŞKAN ÇAĞAN’A ZİYARET

 

 

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan’a hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Bu kapsamda Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan’da hemşehrisi Deniz Çağan’ı ziyaret ederek başarı dileklerini iletti.

 

Yönetim kurulu üyeleri, Ersan Dağdeviren Koray Can ve Yusuf Korkmazyürek’in de yer aldığı ziyarette konuşan Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan, ‘Kardeşim’ diye hitap ettiği Deniz Çağan’a Yozgatlılar Federasyonu Başkanlığı için hayırlıolsun ziyaretinde bulunduğunu belirterek, “Hemşehrimize bundan sonraki yapacağı işlerde de, birlik beraberliği sağlama konusunda da başarılar diliyorum. Bunu da başaracağına olan inancım tam. Aktifliği ile çevresi ile çalışkanlığı ile güzel çalışmalara imza atacağına, hem Kayseri’nin tanıtımına, hemde buradaki Yozgatlıların birarada hareket etmesi adına, Kayserimizi güzelleştirip, Kayserimizi daha huzurlu, müreffeh ve gelişmiş imkanlar sunması anlamında da güzel çalışmalar yapacağına inanıyoruz. Kendisine bir kez daha başarılar diliyorum” dedi.

 

Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ise, hemşehrilerinin Melikgazi gibi Kayserinin en büyük ilçelerinden birisine kaymakam olarak atanmasının kendilerini ziyadesiyle mutlu ettiğini belirtirken yakın zamanda kaybettiği babası için bir kez daha baş sağlığı diledi. Karacan’ın ilçeye yaptığı çalışmalara yakından şahit olduklarını ifade eden Deaniz Çağan, “Özverili çalışmalarınız takdire şayan. İnşallah bundan sonraki süreçte de daha iyi noktalarda olacağınızdan hiç şüphemiz yok. Bizler bir hemşehriniz olarak her daim yanınızda olduğumuzu söylemek isteriz. Yapılacak çalışmalarda ortak hareket etmekten mutluluk duyacağımızı ifade ederken, ziyaretinizden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına bir kez daha teşekkür ederim” diye konuştu.