GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-11-2021 11:54   Güncelleme : 25-11-2021 11:54

Maraşlı Et Lokantası, Kayseri’nin Lezzet Merkezi Oldu 

 Maraşlı Et Lokantası-Ocakbaşı, Tavlusun Mahallesi Gaffar Okan Bulvarı No:88 Total akaryakıt istasyonu yanındaki hizmet noktasında lezzetli yemekleri ile Kayseri’nin lezzet merkezi oldu.  

Maraşlı Et Lokantası, Kayseri’nin Lezzet Merkezi Oldu 

 

 

 

İşletme sahipliğini Cuma Maraşlı’nın yürüttüğü Maraşlı Et Lokantası-Ocakbaşı, mevcut adresinde 6.hizmet yılını geride bıraktı.  

Izgara Ustası Hacı Argün tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ızgara çeşitleri ile Emine Maraşlı tarafından tezgahlara konulan günlük ev yemekleri, sucuk ızgara, sacda sucuk ve kavurma, Kayseri mantısı, pide çeşitleri, Kahramanmaraş usulü kelle paça, işkembe ve çorba çeşitleri mekanın lezzetleri arasında yer alıyor. İşletme Müdürü İsmail Koç ise tecrübesi ile misafirlerine en iyi hizmeti vermeye gayret ediyor. 

 

7/24 Hizmet Sürüyor 

Maraşlı Et Lokantası ve Ocakbaşı İşletme Sahibi Cuma Maraşlı 16 yıl önce Isparta’da başladığı lokanta işletmeciliğini son 6 yıldan beri Kayseri Tavlusun Mahallesindeki adreslerinde sürdürdüğünü belirterek mekanlarının gün geçtikçe dahada büyüdüğünü ve hizmet zincirini genişlettiklerini kaydetti. 

Açıklamalarına devam eden Maraşlı,” Kayseri Tavlusun’da 6 yıldan beri hizmet veriyoruz. Kardeşim İbrahim ve eşim Emine hanım benim en büyük yardımcılarım. İşletmemizin kapalı alanı 250, teras alanı 100 olmak üzere 350 kişi kapasitelidir. Izgara, ev yemekleri ve pide çeşitlerinin yanısıra, serpme kahvaltı servisimizde; sucuklu yumurta, organik bal ve tereyağımız, pekmez, kuşburnu marmelatı, gilaboru gibi yöresel lezzetlerimizde servisimizde misafirlerimize sunulmaktadır. Maraşlı Et Lokantası ve Ocakbaşı’mız ile Şahin Sucukları fabrika satış mağazamızda 7 gün 24 saat hizmetimiz devam etmektedir. Toplu düğün, sünnet, cenaze ve iş yemeklerine en nezih ev sahipliğini yapmaktayız” diye konuştu.   

 

 

HABER/FOTOĞRAFLAR: Mehmet Fatih KAYMAZ