GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2021 11:03   Güncelleme : 01-09-2021 11:03

KTO MECLİS BAŞKANI ARSLAN’DAN DENİZ ÇAĞAN’A TEBRİK ZİYARETİ

Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan, Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek yeni döneme ilişkin başarı dileklerinde bilindi.

KTO MECLİS BAŞKANI ARSLAN’DAN DENİZ ÇAĞAN’A TEBRİK ZİYARETİ

 

 

Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı Arslan’ın ziyaretinde Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Genel Saymanı Koray Can ve Başkan Yardımcıları Murat Gencer ve Ersan Dağdeviren’de yer aldı.

 

Ziyarette konuşan Kayseri Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Deniz Çağan, ziyaretlerinden dolayı KTO meclis başkanı Cengiz Hakan Arslan’a teşekkür ederek, “Kayseri’de çok sayıda Yozgatlı ticaret erbabı olduğunu biliyoruz. Bu çerçevede bizlerde Yozgatlıları biraraya getirmek ve ticaretle uğraşan hemşehrilerimizle birarada olmak için çalışma yapmayı planlıyoruz. Önümüzdeki süreçte ticaret odası ile bu çalışmayı hayata geçirirsek Kayseri adına güzel bir hizmet olacağını düşünüyoruz. Ben bir kez daha ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Kayseri Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Hakan Arslan ise, şehrimizde yaşayan yozgatlılara hayırlı hizmetler yapacağına inandığını belirterek, “federasyon başkanı deniz beye hayırlı olsun ziyaretine geldik. Şehrimizde yaşayan Yozgatlılara hayırlı hizmetler yapacağından, bizlerde sayın başkanımızın her daim yanında olacağımızdan, her zaman desteğimizin Deniz Çağan ile birlikte olduğundan emin olmasını, başkanımızın bizden talepte bulunacağı her şeyi elimizden geldiğince gücümüz yettiğince karşılayacağımızı sayın başkanımıza iletiyoruz. Kendisine bir kez daha hayırlı olsun. Başarılarının devamını diliyor, hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu