GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-02-2021 11:54   Güncelleme : 17-02-2021 11:56

KİRACIOĞLU, KAYSERİLİLERİN VE SANAYİCİLERİN KANDİLİNİ KUTLADI

Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü İş insanı Bekir Okay Kiracıoğlu, yaptığı yazılı açıklama ile Kayserililerin ve sanayicilerin Regaip Kandili’ni kutladı. 

KİRACIOĞLU, KAYSERİLİLERİN VE SANAYİCİLERİN KANDİLİNİ KUTLADIKiracıoğlu mesajında, “Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, feyzin, bereketin ve güzelliklerin yoğun yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı bir zaman dilimi olan üç aylara girmiş bulunuyoruz.” dedi. 
“İdrak edeceğimiz Regaip Kandili’nin; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, insani ve ahlâki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine vesile olacağına inanıyorum.” İfadelerini kullanan Kiracıoğlu, mesajını şöyle sürdürdü:
“Herkesin rahmet ve mağfiret kapılarının açıldığı bu müstesna gecelerin bereketinden en güzel şekilde yararlanmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Bu duygularla tüm İslam aleminin, Kayserili hemşerilerimin ve sanayicilerimizin Regaip Kandili'ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin ülkemiz ve tüm insanlık âleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyorum.”