GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-11-2021 18:21   Güncelleme : 07-11-2021 18:23

Kiracıoğlu: DUBAİ'de 16 Milyon Dolar zarar ettirdiniz!

OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü iş insanı Bekir Okay Kiracıoğlu, sosyal medya hesabından eski Başkan Tahir Nursaçan'ın yaptığı paylaşımlara cevap verdi. Kiracıoğlu, "DUBAİ'ye 1200 Sanayiciye ait 25 Milyon Dolar kaynağı riske atacaksınız, en az 16 Milyon Dolar zarar ettireceksiniz. Hala doğruktan dürüstlükten bahsedeceksiniz" dedi.

Kiracıoğlu: DUBAİ'de 16 Milyon Dolar zarar ettirdiniz!

 

 

Kiracıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
(5'i Yönetim kurulu üyesi) DUBAİ'ye 1200 Sanayiciye ait 25 Milyon Dolarlık kaynağı riske atacaksınız, en az 16 Milyon Dolar zarar ettireceksiniz. Bunlar yanlışsa DUBAİ için şahsi kefaletinizi verin ibra edelim diyeceğiz, buna da yanaşmayacaksınız. Hala doğruktan dürüstlükten bahsedeceksiniz" dedi.

OSB yöneticilerine de seslenen Kiracıoğlu, “6 sene koltukta oturup bir önceki dönem için hiçbir işlem yapmayacaksınız. Genel Kurul’dan yetki almanıza rağmen suç duyurusunda bulunmayacaksınız.  Siz yapamıyorsanız belgeleri bize verin biz dava açalım diyeceğiz bize belgeleri vermeyeceksiniz. Sonrada bizden önce şu yapılmış bu yapılmış diyerek feveran edeceksiniz. Hala elinizdeki belgeleri savcılığa verem durumunuz mümkün. Tekrar söylüyoruz eğer veremeyecekseniz belgeleri bize verin, biz savcılığa verelim. Her kimki sanayicinin bir kuruşunu heba ettiyse Allah’da onları heba eder inşallah” dedi.   

HABER: AHMET ŞAN